zlakobieta_dzien-kobiet
Czym oczarować kobietę w Dzień Kobiet? Dla mężczyzn to nie lada zagwozdka, więc wychodzimy facetom naprzeciw i prezentujemy Wam hity tej wiosny.
Zapomnijcie o nylonach i goździkach, w tym roku trzeba się bardziej postarać, bo Kobiety robią się niesforne!
Kulki waginalne dla kobiet konkretnych, zdecydowanych i troszczących się o siebie. Ten komplet świetnie sprawdzi się nawet jako prezent dla mamy. Subtelne, bez sugestii erotycznych, za to skupiające na potrzebach zdrowotnych kobiet. Kulki są trendy, o kulkach się mówi, kobiety kulki chcą! I wierzcie lub nie, trening z kulkami pomaga przeżywać intensywniejsze orgazmy…
Bardzo subtelny i modny w tym sezonie wibrator. Okazuje się, że prostota sprzedaje się bardzo dobrze, a kobiety czasem zwyczajnie nie lubią przekombinowania. Gigolino to subtelne połączenie dilda i wibratora –  giętki i wesoły gadżet na baterie, który możemy zabrać na weekend, urlop, randkę.  Chętnie wybierany jest przez osoby, które nigdy wcześniej nie miały zabawki erotycznej, a chciałyby spróbować. Dla przyjaciółki lub dziewczyny!
Marka YESforLOV wchodzi do Polski śmielej i proponuje kochankom cudowne rozwiązania, żeby wspólna zabawa była tym fajniejsza. Zestaw Erotyczny Detektyw pomaga subtelnie nakierowywać męskie usta i pokazywać im gdzie całować i pieścić. Wystarczy niewidzialnym pisakiem zaznaczyć na ciele miejsca dające najwięcej rozkoszy – subtelne “tam całuj”, którego wyśledzenie jest dla partnera wielką przygodą podczas zabaw w ciemności z latarką ultrafioletową. Dla ukochanej żony lub wieloletniej partnerki, żeby rozgrzać atmosferę alkowy lub dla partnerki, której mężczyzna dopiero się uczy.
Nie ma mowy o zestawieniu prezentów kobiecych bez perfum! Tym razem Francuskie perfumy Rejouissance – nasz hit, nasz typ. Upajające i słodkie, głęboko głaszczące nozdrza. Dla kobiet świadomych siebie, dojrzałych na ciele i duchu. Bardzo ciepły zapach dla wszystkich, którzy kochają aromaty waniliowe, śliwkowe i bursztynowe. Bardzo gorące!
Zamiast okropnego flagowego wałka w dłoni kobiety wybieramy rozkoszną packę do klapsów. Kobiecość domaga się ekscytacji i pikanterii w łóżku. Już ponad 70 procent aktywnych seksualnie i poszukujących par próbowało tej czy innej formy BDSM. Łagodna odmiana bondagu otwiera duże możliwości eksperymentowania i zabawy, a zabawki wychodzą z ponurych nabijanych ćwiekami skrzyń, strojąc się w rozkoszne kolory i słodkie kształty. Dla kobiet odważnych i skłonnych do zabaw.
Na koniec znowu kulki gejszy – z prostej przyczyny – taka wersja jest jeszcze bardziej wypasiona i powalająca na kolana. Oprócz kulek waginalnych (pełnego zestawu podwójnej i pojedyńczej) w pudełku całe mnóstwo pachnących luksusowych kosmetyków francuskiej marki YESforLOV, eksperta od rozgrzewania namiętności pomiędzy partnerami i dbania o sprawy intymne.