Jedziesz na urlop? Zabierz kulki waginalne, najbardziej popularny wśród kobiet gadżet erotyczny. Twój orgazm znacznie się poprawi!Piszemy o tym co roku, licząc, że świadomość czytelniczek będzie rosnąć i coraz więcej z Was sięgnie po kulki, które zabierze ze sobą na wakacje.

kulki SMARTBALLS FUN FACTORY
kulki SMARTBALLS FUN FACTORY

 

Po co?
Kulki waginalne staną się Twoim największym wakacyjnym przyjacielem. Zaaplikowane na ok 30 minut – do 2 godzin, na czas spaceru po promenadzie, plaży, lesie czy górach będą ćwiczyć Twoje mieśnie dna miednicy.

 

Jak?
Chodząc z kulkami wprowadzamy ciężkie kuleczki w środku gadżetu w płynny kolisty ruch. Ruch ten wzbudza drgania, a zmiana punktu ciężkości kuleczek powoduje reakcje mięśni dna miednicy – mięśnie zaczynają się samoistnie obkurczać na zasadzie biofeedbacku – tzn automatycznie reagują na stymulację kurcząc się i rozkurczając. To najlepsze ćwiczenie tego obszaru, bez dodatkowego angażowania się czy aktywnego ćwiczenia. Mięśnie ćwiczą się same.

 

Które kulki mam ze sobą zabrać?
Jeśli chcesz zacząć bardzo delikatnie, bo naprawdę boisz się, jak będzie – wybierz najpierw kulkę pojedyńczą, jak SMARTBALL UNO, a potem wymień ją na podwójne SMARTBALLS DUO. Jeśli nie chcesz zwlekać, zacznij od standardowej, podwójnej. Natomiast w przypadku jeśli masz tyłozgięcie macicy lub przeszłaś histerektomię, wybierz wyłącznie kulkę pojedyńczą – tylko taka zapewni Ci komfort.

 

Na jak długo?
Pierwszy raz załóż na kilka minut. Potem wydłużaj ten czas. Ciało musi się do kulek przyzwyczaić, żebyś nie dostała zakwasów w obrębie mięśni dna miednicy – uczucie jest raczej nieprzyjemne, podobne do bólu podcza spierwszego dnia miesiączki. Nie przekraczaj 2 godzin stosowania kulek.

 

Jakie będą Twoje wrażenia?
Z pewnością na początek uczucie będzie zaskakujące, będziesz odczuwała pewną ciężkość w obszarze miednicy. Z czasem jednak przestaniesz zauważać ruch kuleczek – nawet do tego stopnia, że żeby je poczuc będziesz specjalnie bujała biodrami, żeby poczuć to, że są w środku. Pochwa z pewnością będzie się nieco zwilżać. Wrażenia nie będą nieprzyjemne, mogą dodać nawet nieco dreszczyku, pod warunkiem, że będziesz mieć dobry humor… Poczuj się piękną i mądrą kobietą pełną seksapilu z powodu, że cwiczysz mięśnie dna miednicy, a zobaczysz jak przyjemny stanie się spacer z kulkami waginalnymi.

 

Na co nie możesz liczyć?
Jeśli Twój nastrój będzie taki sobie, nie będzie Ci rozkosznie, tylko zwyczajnie – raczej nie licz na orgazm w czasie spacerów. Nie musisz też martwić się czy kulki wypadną – nie wypadną.
Jeśli Twoje mieśnie są wysoce rozluźnione, być może założenie ciaśniejszej bielizny będzie rozwiązaniem.

kulki SMARTBALLS FUN FACTORY
kulki SMARTBALLS FUN FACTORY

Kiedy i jakie efekty?
Kilka tygodni wystarczy by dostrzec pierwsze efekty, choć oczywiście zależy od osoby, jakie one będą. Zrób test siły mięśni po wakacjach i sprawdź jaka jest poprawa!

 

Czy czeka mnie coś jeszcze?
Oprócz mniejszych objawów nietrzymania moczu, jeśli je już masz możesz liczyć na bardziej emocjonujące efekty – jak na przykład poprawienie się wrażeń w seksie – wejście do pochwy będzie lepiej dociskać penis lub gadżet, a mocne mięśnie dna miednicy rytmicznie kurczone podczas zabawy zwiększają szansę na intensywny orgazm!

 

Jak zrobić test mięśni?
Włóż obrany banan do czystego woreczka lub kondomu. Wsuń do pochwy i spróbuj z całej siły ścisnąć – sprawdź, jaki jest efekt. To samo powtórz po kilku tygodniach ćwiczeń.

 

Jeszcze jedno! 
Zapomnielibyśmy o bardzo ważnej rzeczy – namów na ćwiczenia swojego partnera! Są już na rynku kulki dla mężczyzn, które poprawiają sprawność mięśni, jakość erekcji i zwiększają doznania u mężczyzn. B BALLS, bo o nich mowa, to idealne uzupełnienie Twojego kompletu do ćwiczeń!
Czy podejmujesz nasze wyzwanie?

 

Artykuł pochodzi z serwisu www.toyparty.pl , serwisu partnerskiego tulipan.pl i jest umieszczony za zgodą autorów