Jak założyć prezerwatywę bez męczarni? Jedną ręką? I to w 3 sekundy…

A może w jedną sekundę? Jeszcze do niedawna wydawało się to nierealne lub możliwe wyłącznie jako cyrkowa sztuczka – dość skomplikowana metoda zakładania skutecznie zniechęcała do stosowania prezerwatyw, ale też obniżała jej skuteczność. Nikt nie zadawał sobie pytania, jak zakładać prezerwatywę prościej, lepiej, nowocześniej…

Środki antykoncepcyjne ocenia się wg wielu kryteriów, pośród których między innymi znajdziemy: wygodę stosowania, skutki uboczne oraz skuteczność, która jest w zdecydowanej mierze naznaczona ludzkim błędem. Każda metoda jest sprawdzana w każdym możliwym aspekcie i oceniana przez ekspertów, żeby móc oferować jak najlepsze sposoby ochrony przed niechcianą ciążą. Prezerwatywa jest jednym z najbardziej powszechnych środków. Zabezpiecza nie tylko przed niechcianą ciążą, ale jest też jedynym środkiem chroniącym przed zakażeniami. Jest powszechnie dostępna, łatwo ją kupić oraz właściwie nie ma skutków ubocznych. Osoby uczulone na lateks – najpopularniejszy materiał, z którego wytwarza się prezerwatywy, mogą kupić prezerwatywy nielateksowe, poliuretanowe.

100 lat bez zmian?

Wadą prezerwatyw jednak jak do tej pory była niska skuteczność, która wynikała z dużego marginesu błędu ludzkiego. Prezerwatywę trudno założyć, jeśli nie mamy wprawy. Podczas silnego podniecenia łatwo popełnić błąd, a niewłaściwie użyta grozi pęknięciem i rozlaniem się zawartości. Nie da się ukryć, że od początku istnienia gumowej prezerwatywy, nie zmieniło się do dziś nic a nic! Przez 100 lat, pomimo coraz doskonalszych materiałów zapewniających wygodę, ludzie niemalże “zmagają się” z zakładaniem prezerwatywy.

Nowe czasy – nowe prezerwatywy

Aż do dziś. Marka Wingman to marka bardzo nowoczesnych prezerwatyw, które mają szansę zrewolucjonizować komfort używania gumek, jak również ich skuteczność, bo błąd ludzki został maksymalnie zredukowany, a prezerwatywę zakłada się BŁYSKAWICZNIE jedną ręką!

Jak założyć prezerwatywę w 3 sekundyJak założyć prezerwatywę w 3 sekundyJak założyć prezerwatywę w 3 sekundy

Jak założyć prezerwatywę w 1 sekundę?

Wingman działa  dzięki zmyślnemu uchwytowi, który łatwo złapać, nałożyć na penis i rozwinąć przy jego pomocy prezerwatywę na penisie. W JEDNĄ SEKUNDĘ. Tak, to wcale nie żart. Wingman obiecuje, że prezerwatywę zakłada się w jedną sekundę.  Przy naszym zakładaniu po raz pierwszy, bez prób i ćwiczeń, zajęło to około 3 sekund. Co jest, jak przyznacie, doskonałym wynikiem jeśli chodzi o prezerwatywę!

Prezerwatywa Wingman zakłada się doskonale. Pozostaje w niej miejsce na spermę, nie ma bąbelków powietrza. Uchwyt umożliwia sprawne założenie w całkowitej ciemności, równie sprawnie. Jedyne, na co należy zwrócić uwagę to wypukłe logo na “skrzydełku” Wingmana, które powinno być u góry.

KLIKNIJ I KUP PREZERWATYWY WINGMAN

Prezerwatywy Wingman
Prezerwatywy Wingman