Kiedy na dworze jest upalne lato, nic nie daje większej przyjemności niż seks w wodzie razem z ukochaną osobą.

Lato nie jest dla nas w tym roku łaskawe, ale faktem jest, że upalne dni się zdarzają, a prognozy zapowiadają więcej gorących dni.  Letnie upalne chwile koimy wyprowadzając życie seskualne z sypialni, wprost do wody. O czym warto pamiętać uprawiając seks z wodą i w wodzie, przypomina niemiecki producent gadżetów erotycznych.

Seks w wodzie według Fun Factory

1. Nawilżanie.
Nie, nie chodzi wcale o wodę. Woda wypłukuje naturalną lubrykację powodując, że seks może być nieco mniej komfortowy. Użyj lubrykantu silikonowego, który nie wypłucze się w wodzie zbyt szybko.
Uwaga! Silikonowe lubrykanty i gadżety erotyczne z silikonu nie idą razem w parze! Silikon może uszkodzić zabawkę, dlatego użyj prezerwatywy na ulubiony wibrator, którym się bawicie.

wetsex

2. Sexy pod prysznicem
Prysznic jest ulubioną miejscówą jeśli chodzi o domowy seks wodny.Jest przytulnie, seksownie… uważaj tylko, żeby przyjąć wygodną pozycję, tak by przyjemna chwila nie zamieniła się w gimnastykę z gry Twister!

Porada dla zaawansowanych: jeśli seks pod prysznicem naprawdę sprawia Ci radość, warto uzbroić kabinę w mocne uchwyty, które pozwolą Wam na nieco więcej szaleństwa.

3. Hydromasaż
Masz dostęp do prywatnego basenu lub jaccuzzi? Rozważcie możliwość zanurzenia się w wannie z hydromasażem i cieszcie się tym, jak zmysłowe doznania zapewnią Wam energicznie uderzające Wasze ciała strumienie wody.

Seks w wodzie z zabawkami erotycznymi? Tutaj znajdziesz wodoodporne gadżety Fun Factory.
Seks w wodzie z zabawkami erotycznymi? Tutaj znajdziesz wodoodporne gadżety Fun Factory.

 

4. Zmoknij… na deszczu
Podczas letnich deszczy nie warto zawsze rozkładać parasol. Od czasu do czasu pozwól sobie na wygłup – zmoknij ze swoją połówką, powygłupiajcie się w deszczu i pocałujcie. To wyzwalające i megaseksowne!

5. Przytulanki w jeziorze
Gdzieś na odludnej plaży, w miłych okolicznościach przyrody wejdź do Wody z kochankiem/ą przytulaj, dotykaj, głaszcz i muskaj… Rozbudźcie swoje zmysły, nikt nie widzi Waszych dłoni znad wody!

Uważaj: warto zwracać uwagę na to, że drogi rodne kobiety są “otwarte”. Seks z penetracją w jeziorze może skutkować infekcją.

6. Kostka lodu dla ochłody
Jeśli całkowicie zamoczenie nie leży w Waszej naturze, a nadal pragniecie się schłodzić, do zabawy dołączcie kostkę lodu, która Was schłodzi, rozbawi i rozpali…

7. Solo w wannolocie…
Jeśli zamarzysz o wodnym sporcie sam na sam, możesz wybrać dowolny wibrator z oferty Fun Factory – wszystkie są wodoodporne o pozwalają na cudowne uniesienia.

seks w wodzie