Chociaż gadżetów erotycznych wg statystyk najczęściej używają ludzie w związkach, gadżety dla par to nadal nieodkryty ląd. Czym mogą się bawić rozochocone pary? Mamy dla Was kilka propozycji.

Pierścień z nabojem wibrującym

Pierścień lub, z angielskiego, cockring – to pierwszy wspólny gadżet w jaki możemy zainwestować. Taki zawsze warto mieć w swoim arsenale. Nawet jeśli kupimy pierścień ze słabszym nabojem, możemy poszukać oddzielnie sprzedawanego mocnego miniwibratora, który włożymy w posiadany gadżet. Najlepsze i najwygodniejsze są te wykonane z bezpiecznego silikonu.
Kobiety kochające się z kobietami mogą użyć pierścienia na dildach przy straponach. Dilda z reguły nie są wibrujące, więc pierścień może stanowić bardzo atrakcyjny dodatek.

gadżety dla par - pierścień

Wibrator do penetracji dla par

Dla par heteroseksualnych kochających seks genitalny, innymi słowy, gadżet zaprojektowany do penetracji pochwy. Sprytny nieduży wibrator zakłada się na przedniej ścianie pochwy – większa końcówka stymuluje zewnętrzną część łechtaczki, mniejsza dociska się do strefy G. W pochwie nadal jest miejsce na penis, więc penetracja całkowicie jest możliwa! Pary lesbijskie mogą używać go analogicznie, korzystając w tym samym czasie z niedużych dild.

Warto dodać, że gadżet może być sterowany pilotem, a nawet aplikacją telefoniczną! Oznacza to, że tym wibratorem możecie bawić się na odległość!

gadżety dla par - wevibe

 

Wibrator z aplikacją

Choć wibrator faktycznie używany jest na jednej osobie z pary, zabawa polega na tym, że partner/ka może nim sterować na odległość. I to nie tylko z drugiego pokoju, a z drugiego końca świata! Wibrator z aplikacją na telefon ma niesamowite możliwości, jeśli chodzi o seksualną komunikację osób tymczasowo rozdzielonych. Możesz pieścić partnera, możesz fantazjować, możesz decydować o tym, jak i kiedy będziesz ją (lub jego, jeśli lubi penetrację analną) pieścić. Zabawa we dwójkę zawsze jest podniecająca. Aplikacja pozwala też na rozmowę video… czy jesteście gotowi na ekscytację? Do dzieła!

gadżety dla par - wibrator

Podwójny wibrator

Jedna z najnowszych zabawek to dwa wibratory połączone elastyczną linką w jeden sprytny gadżet – sterowany pilotem, z końcówką większą i mniejszą może być używany przez pary każdej płci, w każdej wymyślnej konfiguracji. Komfortowa linka pozwala na zmiany pozycji i wygodną zabawę dla obydwojga partnerów.

gadżety dla par - podwójne dildo

 

Strapon bez uprzęży

Najlepiej, jeśli jest wibrujący! Gadżety dla par hetero z fantazją lub zmysłowych par lesbijskich, strapon bez uprzęży jest znakomitą zabawką, bardzo zbliżającą partnerów.
Podwójne dildo strapon jest dildem, w którym krótsza końcówka dostosowana jest do tego, by wsunąć ją do pochwy. Końcówka ta zostaje w pochwie przez cały czas zabawy, kobieta kontroluje gadżet i nim porusza, penetrując partnerkę lub partnera.

Forma seksualna, w której partner jest stroną bierną podczas seksu analnego z kobietą nazywa się peggingiem.
Można wybrać strapon z wibratorem lub bez. Można też wybrać jego rozmiar, jeśli chcemy uprawiać seks analny, a zwykłe dildo jest dla nas zbyt duże.

gadżety dla par - SHARE gadżety dla par - strapon ShareVIBE

Strapon z uprzężą

Bardziej klasyczna wersja, coraz popularniejsza też wśród par hetero do peggingu!

Uprząż z dildem partnerka zakłada na siebie i może analnie pieścić swojego partnera lub partnerkę. Wśród dild do uprzęży znajdziecie szeroką gamę gadżetów – wysokiej jakości dilda silikonowe o bajecznych kształtach, dildo z kulkami (jak kulki waginalne) ale też sztywne puste dilda, które może założyć partner. Takie dildo świetnie nadaje się dla partnerów, u których problemem jest niepełna erekcja lub partnerzy bawiący się w dominację i uległość (kiedy partner celowo pozbawiany jest kontroli i bezpośredniej przyjemności dotykania).
Popularne są też dilda nieduże, przeznaczone do zabaw analnych.

Tak czy inaczej, każdy może odkryć coś niezwykłego pieszcząc się z pomocą uprzęży i straponu.

gadżety dla par - uprząż

Gadżety dla par męskich – nowość

Tego jeszcze nie widzieliście – wspólny masturbator dla męskiej pary. Dzięki temu mężczyźni mogą cieszyc się bezpośrednim bliskim i intymnym kontaktem, patrząc sobie w oczy, całując się, urozmaicać zabawę. Z pewnością taki gadżet musi się znaleźć w zestawie panów z fantazją!

gadżety dla par - masturbator

 
Jak widzicie, w parze można się bawić całkiem ekscytująco, mając do dyspozycji niezły zapas “parzystych” gadżetów. Nasze jedyne ograniczenie to własna fantazja i pragnienia. Miłej zabawy!