Mamy u siebie kolejny prezent Fun Factory i Karima Rashida. I musimy Wam powiedzieć, że TOYBOX jest wspaniały!

Tym razem nie będzie recenzji gadżetu erotycznego. Przynajmniej nie w tradycyjnym rozumieniu. Pudełko Karima Rashida, bo o nim będziemy pisać, zostało stworzone po to, by podarowywanie i przechowywanie gadżetów erotycznych było po prostu wygodne. I choć dużo przewinęło mi się przez dłonie szkatułek i pudełek, muszę powiedzieć, że naprawdę nie miałam do tej pory tak świetnie zaprojetowanego opakowania. Ale od początku…

kolko-500-box

Z okazji 20-lecia FUN FACTORY przyszykowało pamiątkę dla klientów i wielbicieli marki. Najpierw prezentem była kolorowa torebka TOYBAG do przechowywania gadżetów erotycznych. Teraz jest to pudełko, podobnie jak torba, zaprojektowane przez nowojorskiego projektanta, z którym Fun Factory współpracuje od lat. Zgodnie z oczekiwaniami (tak, wiedzieliśmy, że pudełka zostaną przygotowane!), Karim Rashid razem z Fun Factory zrobili świetną robotę.

toybox_700_3

Na pierwszy rzut oka zaskakuje wielkość pudełka. TOYBOX Wydaje się przeciętnej wielkości, jednak mieści naprawdę dużo gadżetów. Bez trudu zmieści co najmniej kilka wibratorów Fun Factory. Łatwo się otwiera i zamyka (pokrywa ma magnes, dzięki czemu “zczepia się” z pudełkiem). Ma solidne grube ścianki, które są aksamitnie gładkie, dzięki czemu nie zaczepiają się o nie żadne paprochy. Pudełko można delikatnie przemyć też wilgotną szmatką.

Na jednym z boków pudełka znajdziemy wycięcie na kabelek. Gadżety pozostające wewnątrz można ładować, bez potrzeby wyciągania ich na zewnątrz. Nie wiem do końca jak interpretować kwestię “dyskretności” tegoż (wzór na pudełku wyraźnie wskazuje co w nim może być), z pewnością jednak jest to dla mnie świetne rozwiązanie, bo nie lubię jak się gadżety kurzą – nawet podczas ładowania.

toybox_700_1

TOYBOX wygląda wyśmienicie

No i ten wygląd!!! Pudełko zaprojektowane przez Karima Rashida to kwintesencja radości i dobrego smaku.

Na białym matowym tle znajduje się połyskujący w świetle deseń stworzony z kształtów rozmaitych zabawek fun Factory. Uważne oko dostrzeże Delight, Miss Bi czy Stronic Drei. Nie dziwi mnie użycie żywych, cudownych kolorów na białym tle. To w końcu Karim Rashid! Król koloru mówi: świat wokół nas jest dość przygnębiający, powinniśmy go upiękniać wszystkim, co robimy. Jest to szczególny obowiązek artystów, jak mówi Rashid. Chociaż sam często postrzegany jest jako projektant przemysłowy, czuje się artystą i ma światu do przekazania swoje widzenie świata. Osobiście jestem bardzo szczęśliwa, że to widzenie wlazło do mojej sypialni w postaci pudełka TOYBOX z seksualiami.

Mój świat sypialniany jest dzięki temu piękniejszy 🙂

Na marginesie muszę powiedzieć, że w takim pudełku można spokojnie darować prezenty i to bez dodatkowego papieru!

Pudełko może dostać każdy, kto kupi gadżet Fun Factory za kwotę powyżej 380 zł. Promocji trzeba szukać w dobrych sklepach 🙂 Partnerski sklep TULIPAN ma w ofercie nowe wypusty Fun Factory – LUKSUSOWĄ LINIĘ BLACK LINE, na którą warto zwrócić uwagę!

TOYBOX

 Źródło: funfactory.pl