Kulki progresywne Rianne S, jak i inne kulki tego typu, świetnie nadają się do zabawy erotycznej.

Kulki do treningu progresywnego uczą Cię zaciskać pochwę. Wzmacniają mięśnie, ale w zasadzie to, na czym się skupiasz podczas treningu to na utrzymaniu mięśni w zaciśnięciu. Nie jest to najwygodniejsza forma treningu, oraz jak sugerują eksperci, niekoniecznie jest najskuteczniejsza z punktu widzenia kondycji mięśni dna miednicy.

kulki progresywne

Jest jednak coś, w czym trening kulkami progresywnymi nie ma w sobie równych. Tym czymś jest sztuka miłosna! Tak kochani, umiejętność energicznego zaciśnięcia pochwy na życzenie podczas stosunku seksualnego (i nie mówimy tutaj o nerwowym zacisku nad którym nie panujemy) to fantastyczna sztuczka, która pozwala na co najmniej kilka rzeczy.

Zaciskanie mięśni pochwy w zabawie erotycznej

Po pierwsze zaciskając mięśnie rytmicznie kontrolujemy własną przyjemność. Unoszona łechtaczka jest stymulowana i pieszczona samodzielnie, bez potrzeby dodatkowego dotykania (to w końcu w tym samym czasie odbywa się tak czy inaczej w czasie zabaw erotycznych).
Możemy dbać o rytmiczną stymulację i ułatwić sobie dojście do orgazmu.

Po drugie, zaciskające się mięśnie zaciskają wejście pochwy wokół penisa parnera, palców czy gadżetu erotycznego. Wejście do pochwy jest wysoce unerwione. Stymulacja tego obszaru podczas seksu pozwala na jeszcze większą przyjemność.

Zaciskanie się mięśni wokół penisa jest intensywnym doświadczeniem dla partnera. Po treningu kulkami progresywnymi możesz się bawić z partnerem tempem podczas seksu. Zwolnij, zatrzymaj się, a potem zaciskaj i rozluźniaj mięśnie pochwy.

Możecie też bawić się w kontrolę. Kulki włożone do pochwy jako “trening BDSM”… Partner “nakazuje” włożenie kulek i chodzenie z nimi podczas przygotowań do erotycznej sesji… Jest to jedyna chwila, kiedy trening kulkami progresywnymi jest jednocześnie zmysłową, seksowną grą.

 

Kulki progresywne do zabawy dla dwoja…

A jeśli chcecie zaszaleć, możecie kulku użyć do zabawnych gier! Wystarczy na kartce papieru wyrysować kółko lub serduszko, oznaczyć punkty i toczyć kulki na odpowiednio punktowane pola.

Miłej zabawy!

KUP TUTAJ KULKI RIANNE S – TERAZ W PROMOCJI