COBRA LIBRE przeszła jakiś czas temu lifting i pojawiła się w nowszej, lepszej odsłonie jako COBRA LIBRE II, dając swoim użytkownikom więcej komfortu i jeszcze więcej ekscytacji. Postanowiliśmy ją przypomnieć.
Bogata w 11 programów prędkości i wibracji COBRA LIBRE II zapewnia sobie stałe miejsce w sercach swoich właścicieli – teraz dodatkowo przebudowano panel sterujący, dzięki czemu zabawka jest bardziej wszechstronna i po prostu wygodniejsza.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=7AFljWR8xJU[/embedyt]

Zamiast panelu dotykowego, mamy rozpoznawalny z innych nowych zabawek linii Deluxe marki Fun Factory czerwony przycisk FUN do szybkiego włączania i wyłączania zabawki oraz (+) i (-), które pozwalają na wybór odpowiedniego programu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabawkę można nie tylko zanurzyć (poprzednią też można było), ale też swobodnie nią pod wodą sterować.

Przyciski umożliwiają blokadę zabawki, dzięki czemu łatwo ją transportować, bez ryzyka przypadkowego włączenia się gadżetu. Blokada pracuje tak samo jak system zabezpieczenia w innych zabawkach Deluxe VIBES Fun Factory, co jest komfortowe dla właścicieli co najmniej kilku zabawek – operowanie nimi jest po prostu proste po osiągnięciu wprawy.

COBRALIBRE2

Ciekawostką też jest indykator zużycia baterii – w zależności od tego ile lampek miga podczas ładowania gadżetu, możemy ocenić stan naładowania baterii:

jedna lampka to 1/3 pojemności baterii (w tej chwili lepiej od razu zostawić zabawkę do ładowania)
2 baterie to 2/3 pojemności baterii,
a 3 oznaczają zbliżanie się naładowania do pełna – w chwili kiedy zabawka przestaje migać podczas ładowania możemy mieć pewność, że bateria jest w całości naładowana.

COBRA LIBRE II to zabawka szczególna – zarówno dla mężczyzn, jak i ich partnerek (partnerów). Idealnie dopełnia grę miłosną ale też świetnie spełni się w chwilach bez partnerki (lub partnera).
Jest jedyną zabawką, którą można stymulować penis bez potrzeby pełnego wzwodu, co daje ogromne możliwości wspólnej zabawy i satysfakcji ze zbliżenia erotycznego.

Mocny wizerunek COBRA LIBRE II nie różni się od wizerunku poprzedniczki – to zabawka dla mężczyzn zdeterminowanych i z pasją podchodzących do życia. Gadżet ten będzie stanowić doskonały prezent dla dwojga, jak i podarunek dla ukochanego mężczyzny, a żaden wielbiciel Fun Factory nie przejdzie koło niej obojętnie.