Seks oralny jest jedną z form, przy której wiele kobiet z sukcesem szczytowałoby, gdyby był on przeprowadzany z zaangażowaniem i pieczołowitością. Wielu partnerów doskonali się i świetnie radzi sobie z minetką. Czasem jednak chcemy czegoś więcej!

Jeśli jesteś kobietą, która z jakichś powodów liczy na więcej emocjonujących wrażeń, powinnaś rozważyć znalezienie gadżetu, który zapewni Ci maksimum przyjemności.

Volta
Furczące skrzydełka tego cuda to mistrzowski popis zdolności, jakich (nie da się ukryć), trudno szukać u kogokolwiek żywego…
Intensywnie mruczące niskie wibracje zabawki, plus szalejące płatki wibratora dają doznania niezwykle emocjonujące. Łechtaczka może być łaskotana, muskana, rozwibrowywana i pieszczona.

Satisfyer
Gadżet, który ssie. Bardzo osobisty, bardzo kobiecy, niezwykle rozkoszny. Dla kobiet ceniących elegancki, subtelny design. Ten gadżet ma kilka wersji, z których możesz wybrać idealnie dopasowany do swoich potrzeb – królik, dla par, stymulator zewnętrzny. Kluczową funkcją jest jednak specyficzny rodzaj stymulacji, który symuluje wrażenie zasysania nakładane na łechtaczce – końcówka ssąca jest obecna we wszystkich Satisfyerach.