Kiedy Fun Factory wprowadzało do swojej oferty pierwszy pulsator, wszyscy czuli, że świat gadżetów erotycznych uległ zmianie. Do tej pory wybierałyśmy wyłącznie pomiędzy intensywnością wibracji lub kształtem gadżetu. Teraz mamy wreszcie coś co pozwala nam wybrać rodzaj stymulacji, oraz korzystać z gadżetu swobodnie, bez potrzeby kontrolowania każdego ruchu gadżetu i manipulowania przy nim dłońmi. Jak to jest ważne, wie każda kobieta, która po prostu lubi bawić się sobą, swoim ciałem i kocha się zapomnieć, również w czasie masturbacji.

PULSATOR

Kontrola czy przyjemność

Jedną z podstawowych kwestii, o jakiej się rozmawia się przy temacie orgazmu jest kwestia zatapiania się w przyjemności. Cieszenia się przyjemnością, bez potrzeby kontrolowania wszystkiego dookoła. Nie da sie ukryć, że choć tradycyjny wibrator rozwiązuje wiele problemów, a jego zbawienny wpływ na częstotliwość orgazmowania kobiet jest niezaprzeczalny, sprawa kontrolowania gadżetu i manipulowania przy nim dłońmi, żeby trafił tam, gdzie ma trafić jest w jakiś sposób problematyczna. Mam uczucie, że stoi w sprzeczności z ideą niekontrolowania otoczenia i skupiania się wyłącznie na rozkoszy. Skupiamy się, żeby wibrator czy dildo nie zeszły z pola operacji, bo wtedy cała praca nad rozkoszą może wziąć w łeb.

Czy nie byłoby miło po prostu o tym nie myśleć? Nie martwić się, puścić wyłącznie wodze fantazji i pozwolić rozkoszy się dziać samej? Na pewno byłoby miło! Jest miło dzięki pulsatorom, które puszczone w ruch, same poruszają się w przód i w tył i rozmasowują pochwę, łechtaczę od środka, punkt G i wejście do pochwy. Niewiarygodnie jak wiele przyjemności daje coś, co po prostu samo robi robotę. Nie chcę zabrzmieć kontrowersyjnie, ale to jak seks z kochankiem niewolnikiem, którego jedynym zadaniem jest zapewnianie nam przyjemności.

Zapewniona czysta rozkosz

Pulsator Stronic pozwala Ci na pełną swobodę i zapomnienie się w przyjemności. Umieszczasz gadżet w odpowiednim miejscu, włączasz i cieszysz się chwilą. Pozwalasz mu działać i poznajesz krok po kroku doznania z niego płynące. Jeśli masaż punktu G jest dla Ciebie nowością, możesz pomóc sobie dłonią, niedużym wibratorkiem lekko muskającym żołądź łechtaczki lub wzgórek łonowy. Nie ma znaczenia zupełnie co tutaj napiszemy – jesteś wolna jeśli chodzi o decyzje, co wzmocni Twoją przyjemność. Najważniejsze, że tylko ona zajmuje Twoją głowę kiedy pulsator robi jedno – rozmasowuje i pieści strefę G i łechtaczkę od środka, cały czas ją rozbudzając aż do szczytowania.

Jak wygląda przyjemność używania pulsatora?

Uczucie płynące z narastającego napięcia i podniecenia przy głębokim masażu łechtaczki trudno jest jednoznacznie nazwać. To nie jest ta dotykowa rozkosz, jaką zapewnia muskanie żołądzi łechtaczki. Raczej uczucie narastawnia, przepełniania się czary, aż do rozkosznego rozlania. Masz okazję fantazjować, wędrować myślami po najprzyjemniejszych obrazach i odczuwać wszystkie wrażenia, jakie płyną do Ciebie z podbrzusza.

Pulsator, który da Ci najwięcej

700_POZIOM_REAL 

Pulsator możesz wybrać taki, jaki da Ci najwięcej przyjemności. Możesz wybrać kształt realistyczny, jeśli lubisz i podnieca Cię wymyślony przez naturę kształt, oraz pragniesz wrażeń możliwie najbliższych naturze.  Wybierz z trzech kolorów:  CIELISTY KREMOWY, RÓŻOWY, FIOLETOWY.

700_POZIOM_GSTRON2
Jeśli Twój punkt G potrzebuje intensywnego punktowego masażu i pragniesz sprawdzić czy pisana jest Ci kobieca ejakulacja przy okazji orgazmu, możesz wybrać pulsator STRONIC G, który masuje intensywnie i rozgrzewa strefę Graffenberga. Wybierz z trzech kolorów: RÓŻOWY, WINOGRONOWY, LAZUROWY

700_POZIOM_SURF
Pulsator Stronic Surf jest przeznaczony dla kobiet, które kochają doznania kompletne i pełne. Falowana struktura masuje intensywnie i dokładnie całą przednią ścianę pochwy, wejscie do pochwy i punkt G. Wybierz z trzech kolorów: NEONOWO POMARAŃCZOWY, CZARNY, TURKUS