Kiedy myśli się o najlepiej sprzedających się artykułach erotycznych w sklepach erotycznych, wibrator wydaje się być oczywistą odpowiedzią. Okazuje się, że nie zawsze. Sprawdźcie, jakie rok 2018 przyniósł bestsellery. Przedstawiamy je w kolejności od ostatniego miejsca!

 

H10Miejsce 10 – Duke Fun Factory

Gadżet zaskakujący – bo dość niszowy. Jednak okazuje się, że właśnie to Duke – najwygodniejszy stymulator prostaty zdobył miejsce w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się akcesoriów erotycznych.

 

H09 Miejsce 9 – kulki Svakom

Kulki SVAKOM zajmują ważne 9 miejsce. Pokazują jak ważne są pięknie opakowane kulki gejszy, które oferują nie tylko trening Kegla, ale też zabawę.

 

 

 

 

 

 

H08 Miejsce 8 – Satisfyer

Gorący gadżet ostatnich dwóch lat. Wyjątkowa zabawka, która oferuje unikalne doznania na łechtaczce kobiety – zamiast wibracji fundujemy łechtaczce wrażenia ssania! Ten gadżet ssie!

 

 

 

H07 Miejsce 7- Cleaner Fun Factory

Najbardziej gorący seks wymaga higieny. Cleaner do gadżetów erotycznych w zgrabnej formie, chłodnej miłej w dotyku puszce i to jeszcze w spray-u. Czego chcieć więcej?

 

 

 

H06 Miejsce 6 – Cleaner Swiss Navy

Też czyścik w sprayu. Tym razem w większej pojemności z wygodnym atomizerem. Cleaner Swiss Navy sprawdzi się nie tylko w seksie ale też w podróżach jako podręczny odkażacz siedzisk czy klamek. Bardzo ważne i przydatne!

 

 

 

H05Miejsce 5 – Stronic G Fun Factory

Pierwszą piątkę otwiera rewelacyjny Pulsator Stronic G marki Fun Factory. Ze wszystkich Stroników właśnie G zawojował Wasze serca, rozpalając punkty G do czerwoności. Idealny do mokrych orgazmów!

 

 

 

H04  Miejsce 4 – Kulki Vaginelle+

Vaginelle + czyli kolejne kulki w zestawieniu. Kochacie ćwiczenia mięśni Kegla, wiecie dlaczego jest to ważne. Dlatego macie swoje ulubione kulki i dla wielu z Was to właśnie Vaginelle + wygrywają plebiscyt.

 

 

 

H03Miejsce 3 – żel nawilżający Toyfluid

Żaden naprawdę fajny seks nie odbędzie się bez lubrykantu. Toyfluid marki Fun Factory okazał się największym hitem. Prosty, świetnej jakości,  w wygodnym dyspenserze. W sam raz do zabaw solo, zabaw z partnerem. Z lub bez gadżetów erotycznych!

 

 

H02  Miejsce 2 – Smartballs Duo

Nie ma lepszych kulek do treningu mięśni dna miednicy niż kulki Smartballs marki fun Factory. To dlatego wybieracie kulki Smartballs na swoich trenerów! Doskonale zaprojektowane, wygodne do noszenia, ekstrahigieniczne i skuteczne. Pamiętajcie, by ćwiczyć mięśnie metodą biofeedbacku (mięśnie zaciskają się rytmicznie same, pod wpływem ruchu), a nie metodą zaciskania mięśni samodzielnie!

 

 

H01

 Miejsce 1 – Kubeczek menstruacyjny Fun Factory

Numer jeden zaskoczył i nas! Najlepiej sprzedającym się gadżetem okazał się kubeczek menstruacyjny! Rewolucja nadchodzi – kobiety pragną miesiączek wygodnych, zdrowych, ekologicznych. Takie tylko dzięki kubeczkowi menstruacyjnemu!