Masturbacja – słowo i zjawisko tyleż powszechne, co kontrowersyjne. Jedni się odżegnują, inni nie przyznają. Jednak każdy z nas w swoim życiu na którymś etapie dotykał własnych narządów płciowych z przyjemnością. Warto wiedzieć, że masturbacja jest zjawiskiem naturalnym, normalnym oraz  że niesie za sobą mnóstwo korzyści. W dzisiejszym artykule nie tylko dowiemy się czym jest, ale też odkryjemy gadżety męskie i kobiece, idealne do masturbacji.

Żeby sprawdzić czy wiecie wszystko o masturbacji zapraszamy do oglądania naszego filmu.

Kiedy już wiesz, jak fajnie jest się masturbować sprawdź te zabawki i wybierz coś w sam raz dla siebie.

Dla Pań: Wibrator

Klasycznie, najlepiej, wszechstronnie. Wibrator ma tę właściwość, że możesz go używać zarówno na łechtaczce na zewnątrz, jak i masować punkt G oraz wejście do pochwy. Możesz bawić się dowolnie, kręcić, masować i rozpieszczać. Wybierz taki, który spełni całkowicie Twoje marzenie o idealnej masturbacji. Może być wygięty do masażu punktu G, może być cieniutki lub grubszy, dla doskonałych pieszczot wejścia do pochwy. A jeśli tylko chcesz, może mieć wypustkę do stymulacji łechtaczki. Pamiętaj, że takie z wypustką i dobrze wygięte lub żebrowane zwykle są najskuteczniejsze!

kliknij po wibrator

 

Dla Panów: masturbator penetracyjny

Klasyk klasyków, każdy z chłopaków wie, jak “to się robi”. Wystarczy wybrać sobie odpowiedni masturbator. Jedni lubią rzeczy realistyczne i wtedy zdecydują się na sztuczną pochwę, inni cenią design i nowoczesność, dlatego sięgną np. po masturbatory marki TENGA. Każdy masturbator jest inny, jedne są twardsze w obudowie, przez co oddajesz kontrolę naturalnej przyjemności, inne pozwalają na większy ucisk i zabawę dokładnie tak, jak lubisz.  Tak czy inaczej, jest w czym wybierać, jeśli lubimy klasyczny, miły masaż penisa.

masturbatory

 

Dla Pań: Ssanie łechtaczki

Hit naszych czasów, podniecająca stymulacja jedynego słusznego miejsca! Gadżety, które zasysają łechtaczkę to prawdziwy rarytas i każda kobieta jest co najmniej ciekawa jak to jest podniecające i cudowne. Jeśli lubisz konkretną pieszczotę, bez owijania wełny w bawełnę, a orgazmy szybkie i intensywne, wybierz ssący stymulator z charakterystycznym “otworem” w końcówce stymulującej.

Ssanie łechtaczki

Dla Panów: Penetracyjna wibracja

Idealne rozwiązanie dla tych facetów którzy lubią naprawdę designerskie gadżety i niestandardowe, intensywne doświadczenia. Jedyne gadżety, które możesz używać, nie mając pełnego wzwodu, a które mogą zapewnić Ci orgazm, POMIMO TEGO! Wybierz COBRA LIBRE Fun Factory lub Satisfyer Men i ciesz się przyjemnością wibracji.

Cobra i Satisfyer

Dla DWOJGA: MANTA

Podniecający wibrator, który stymuluje trzon penisa ekscytującymi wibracjami, oraz, który potrafi rozpalić łechtaczkę trzepotem swoich płetw. Spróbuj tego niezwykłego gadżetu od Fun Factory, który łączy wibrator, ze stymulatorem zewnętrznym – doskonały dla niego, dla niej, idealny dla dwojga! Kliknij i wybierz ten!

 

Dla Pań: Stymulator łechtaczki

Wibracja, ale tylko na łechtaczce i wulwie. To duża radość i przyjemność dla każdej kobiety. Miły masaż, który zaprowadzi Cię dokładnie tam gdzie chcesz. Nieduży stymulator pozwala na zabranie go ze sobą w każde miejsce. I przez to właśnie masturbacja staje się kwintesencją wolności!

Wibratory łechtaczkowe

Klasyczne dildo

Idealna zabawka zarówno dla dziewczyn, jak i dla chłopaków. Warunek jest jeden – muszą lubić penetrację i prace manualne – dildo porusza się siłą Twoich dłoni 😀 No chyba, że wybierzesz takie z przyssawką, wtedy możesz cieszyć się nim bez machania dłonią. Wtedy trzeba ruszać się całym ciałem!