Erotyczny butik internetowy stacjonarny i online

Jak dobrze pieścić oralnie

Lubicie seks oralny? Teraz go pokochacie. A to wszystko dzięki jadalnym pędzelkom YESforLOV w pysznej słodkiej gamie smaków, które pozwolą cieszyć się doświadczeniem smakowania przysmaków, przy jednoczesnym pieszczeniu partnera/ki.

Seks oralny wydaje się oczywisty, ale tak naprawdę nie zawsze jest. Nie każdy umie używać ust i języka swobodnie. A przecież zarówno język jak i usta to najdelikatniejsze “narzędzia” do pieszczenia wrażliwych stref erogennych. Kiedy nie jesteśmy pewni “jak” zrobić to najlepiej, powinniśmy przede wszystkim wyobrazić sobie, że coś faktycznie zajadamy i smakujemy. Z produktem erotycznym o właściwościach “jadalnych” nasz język zachowuje się naturalnie i w pełni swobodnie, eksplorując i dając nam naprawdę rozkoszne doświadczenia, nie tylko pieszczenia partner/a/ki ale też radości rozsmakowywania się w łakociach.

pedzle_jadalne_yfl

Pędzelki jadalne YESforLOV występują w formie bardzo wygodnej i schludnej tubki zakończonej pędzelkiem. Blokada dla słodkiego żelu, który znajduje się w środku otwiera się prosto – wystarczy pędzelek przekręcić, żeby strzałka wskazywała ON. Od razu żel zaczyna powolutku wydostawać się na zewnątrz. Kiedy dotkniemy go do powierzchni, pozostawia za sobą hojną ścieżkę pyszności gotowej do zlizywania i smakowania.

Smaki, które macie do wyboru to wata cukrowa, leśne/czerwone owoce, truskawka z jabłkiem oraz lemoniada. Wszystkie cztery smaki są pełne i aromatyczne. Dla wielbicieli słodkości, idealna alternatywa dla psujących zęby landrynek!

Po użyciu wystarczy przekręcić pędzelek na OFF, a następnie wypłukać go pod bieżącą wodą. Możecie wytrzeć go  papierowym ręcznikiem lub czystym ręcznikiem do twarzy. Warto dodać, że pędzelki są bezpieczne zarówno dla gadżetów erotycznych, jak i prezerwatyw, ponieważ są na bazie wody.

Koniecznie sprawdźcie jak Wasze usta i języki będą zachowywały się na malunkach, które zrobicie tymi pędzelkami na ciele partnera/ki. Czy seks oralny stanie jest jeszcze cudowniejszy.