Przy każdym zakupie kolekcji Calexotics Inspire przekazuje część dochodów na Living Beyond Breast Cancer (LBBC). Fundacja LBBC pomaga wspierać kobiety z rakiem piersi, dostarczając informacji wsparcia społeczności, dzięki której żadna kobieta nie czuje się sama w swojej walce.

O MARCE CALEXOTICS
CalExotics konsekwentnie zmienia „fantazję w rzeczywistość” od ponad dekady. Niezrównana dbałość o szczegóły. Założycielka i właścicielka CalExotics, Susan Colvin, uczyniła markę California Exotic Novelty synonimem wysokiej jakości zabawek dla dorosłych. Fakt, że CalExotics jest spółką należącą do kobiety i zarządzaną przez nią, odgrywa niemałą rolę w ich błyskawicznym awansie do czołówki branży zabawek dla dorosłych i nowości.

Produkty, które Wam proponujemy znakomicie wpisują się w sekspozytywny trend cieszenia się zmysłowością i cielesnością, ukochiwania swojego ciała – zarówno z partnerem jak i solo. Dzięki dobrze dobranemu produktowi możemy być zmysłowe, szczęśliwe i spełnione. Wybrane produkty znakomicie nadają się do zwiększania pobudzenia seksualnego, masowania pochwy i czasem zbyt napięte mięśnie dna miednicy.