Erotyczny butik internetowy stacjonarny i online
Szukaj produktu…

Czy musisz chcieć mieć wibrator?

On upiera się, że kupi Ci wibrator. Ty nie masz na to najmniejszej ochoty, ale zewsząd czytasz, że każda nowoczesna kobieta musi mieć zabawkę. Tyle, że Ty naprawdę lubisz swój seks i nie czujesz tęsknoty za ślicznym pingwinkiem czy rozkosznym króliczkiem. Czy wszystko z Tobą w porządku?

Chociaż na codzień sprzedajemy akcesoria erotyczne i uważamy, patrząc na doświadczenia naszych powracających klientów, że odpowiednio dobrana zabawka to świetny partner do udanego seksu, absolutnie nie zgadamy się z przekonaniem, że gadżet erotyczny musisz mieć za wszelką cenę! Życie seksualne ma wiele wspaniałych barw i odcieni. Jedni kochają pocałunki, inni ostry BDSM i każdy, kto żyje w zgodzie ze swoim osobistym stylem seksualnym, nie krzywdząc innych, tak naprawdę będzie szczęśliwy i usatysfakcjonowany. I ta satysfakcja nie jest proporcjonalna do ilości posiadanych zabawek.

Jedną z podstawowych i najważniejszych zagadnień związanych z aktywnością seksualną jest entuzjastyczna zgoda. Mówimy tu w odniesieniu do siebie i aktywności, którą sami będziemy podejmować. Nie może nam nikt zabronić używania wibratora solo, jeśli taką mamy ochotę, ale jeśli ma być on włączony we wspólną aktywność, warto to przedyskutować z partnerem. Tym bardziej nie należy wymuszać na partnerze używania danego akcesorium erotycznego.

Są osoby, których fizyczne doświadczenia z partnerem już dają tyle emocji i doznań, że dodawanie jakiegokolwiek wzmacniacza będzie działało zbyt stymulująco. Kiedy tak się dzieje bliskość może stawać się drażniąca . To dlatego te osoby nie wybiorą akcesoriów erotycznych, co najwyżej zadowolą się zmysłowym olejkiem albo ucieszą się jedwabną pościelą, która będzie ślizgać się na ciele.

Bywa też tak, że aby uzyskać przyjemność dana osoba po prostu potrzebuje skupienia, wyciszenia i spokojnego zanurzenia się w doznaniu bliskości i fizyczności, a gadżet erotyczny by tę osobę rozpraszał. Z tego powodu nie będą one cieszyć się akcesorium, a całe zbliżenie będzie powodowało nieprzyjemne rozkojarzenie, podobnie jak w przestymulowaniu w powyższym przykładzie.

Akcesoria erotyczne mogą być źródłem głębokiego wstydu i paraliżującego strachu. Zamiast podniecać i ekscytować, gadżety powodują panikę. Nie jest to uczucie, które w ogóle powinno pojawiać się w sytuacji intymnej i zmysłowej. Chociaż gadżety są piękne i kolorowe i dobrze jest otwierać się na miłe doświadczenia w seksie, nie musisz tego robić przy pomocy akcesoriów. Zmuszanie się do nich wbrew włąsnej woli może zblokować Cię jeszcze bardziej. Na wszystko jest odpowiedni czas i odpowiedni nastrój. Jeśli Twój lęk czy wstyd towarzyszy ciekawości, daj sobie po prostu czas i niczego nie przyspieszaj. Być może spotkaż zabawkę, która odpowiednio Cię ośmieli. Póki co, ciesz się przyjemnością bez zabawek.

Trzeba jednak pamiętać przede wszystkim o tym, że każdy powinien sam decydować po prostu o tym, czym będzie bawił się w czasie seksu, a czym nie chce się bawić, bo nie ma ochoty czy nie ma potrzeby! Nie ma znaczenia tak naprawdę jaki jest nasz powód niechęci. Jeśli wypływa z nas, dotyczy nas, nie dajmy się przekonać, że musimy coś zrobić, bo inni uważają, że tak trzeba, że warto, że koniecznie! A właśnie niekoniecznie.

Każda decyzja erotyczna i seksualna powinna być dokonana samodzielnie. Powinna wypływać z naszego wnętrza i całkowicie reprezentować to, kim jesteśmy jako istoty seksualne. Nie ma żadnego obowiązku spełniania fantazji i pragnień kogokolwiek, ani poddawania się presji zewnętrznej. Jeśli poczujesz potrzebę wzbogacania swojego życia erotycznego jakimkolwiek seksualiom, zapraszamy do nas. A tymczasem, życzymy Ci cudowności we własnej drodze!

Jeśli masz ochotę pooglądać akcesoria, lub nabierzesz ochotę na zakupy, zapraszamy Cię do sklepu!