Mistress Jardena

Mistress Jardena wyzwoli w Tobie psa

“Dominacja to jest styl życia. Nie ubranie, czy poza w internecie. Jest to głęboko zakorzeniona i ugruntowana hierarchia. W moim przypadku to Femdom – tu kobieta rządzi facetem we wszystkim . Zaczynajac od seksualnego aspektu, kończąc na finansowym. Absolutna kontrola. I bardzo wielu mężczyzn po prostu nie jest w stanie bez tego żyć. “

“Jakbyś chciała się przedstawić w Tulipanie, kim jesteś?”

Jestem profesjonalną Dominą, zajmuję się tym full time.

Co to znaczy dokladnie, że jesteś profesjonalną Dominą?

W sensie ze jestem w stanie wykonywać wszystkie praktyki BDSM, których jest wiele, z odpowiedzialnością i profesjonalizmem. Każdy uległy który był u mnie na sesji może to potwierdzić

Chciałabym żebyś przybliżyla czytelnikom to, czym Domina się zajmuje, tak w skrócie. Ludzie czasem myślą, że to po prostu taki rodzaj pozy czy przebrania. Co robi Domina?

Dominacja to jest styl życia. Nie ubranie, czy poza w internecie. Jest to głęboko zakorzeniona i ugruntowana hierarchia. W moim przypadku to Femdom – tu kobieta rządzi facetem we wszystkim . Zaczynajac od seksualnego aspektu, kończąc na finansowym. Absolutna kontrola. I bardzo wielu mężczyzn po prostu nie jest w stanie bez tego żyć.

Mówi się, że w dominacji nie zawsze chodzi o sam seks, niektórym trudno uwierzyć, że w czasie dominacji może nie być słowa o stosunku seksualnym. Jak to jest?

Absolutnie tak. W prawdziwej dominacji nie istnieje stosunek seksualny. Domina może najwyżej pozwolić dojść uleglemu, albo jeśli jest juz poważny długi kontakt z uległym, może pozwolić na coś więcej JEŚLI ona sama tego chce. Zawsze w ramach dominacji . Niestety w Polsce sytuacja teraz wyglada inaczej, pojawiło się dużo młodych dziewczyn które robią troche wszystkiego , pozwalają na różne rzeczy na pierwszym spotkaniu i to rujnuje prawdziwa dominację w kraju. To są właśnie takie przebieranki raczej, a nie dominacja.

Możesz podać przykłady takich dominacyjnych aktów wobec uległego, które zwykłym “waniliowym” ludziom nie przyszłyby do głowy?

Uległy przychodząc do Dominy ma się rozebrać, paść na kolana, pocałować but Dominy, dać pieniądze w zębach (złożyć daninę) i podziękować za możliwość przyjęcia na służbę. To przed sesją. Natomiast poza sesjami, kiedy Domina czegoś potrzebuje (zakupy, przelew, nieważne co to będzie) jej uległy ma odpowiedzieć na jej potrzebę natychmiast – inaczej będzie ukarany na sesji.

Jardena ma na sobie uprząż strap-on Fun Factory oraz dildo Bouncer.

Czy to daje uległym przyjemność seksualną?

Ich uległość to jest dla nich satysfakcją – jak psychiczna tak i fizyczna, bez znaczenia jest to, czy maja orgazm czy nie. Dla prawdziwego uległego ważne jest żeby jego Pani była zadowolona.

Czy tylko mężczyźni są uległymi w Femdom?

Kobiety dużo rzadziej – jeśli są to też najczęściej są biseksualne lub homoseksualne.

Czyli to idzie w parze z orientacją seksualną, jak rozumiem?

Zazwyczaj kobiety heteroseksualne korzystają z tego, co oferuje im Master podczas sesji. Jeśli chodzi o kobiety orientacja seksualna wydaje się mieć większe znaczenie – przynajmniej to wynika z moich doświadczeń. Da mężczyzn to już jest drugorzędna sprawa – istotna jest dominacja i poniżanie.

Kim jest przeciętny uległy, który do Ciebie przychodzi?

Bardzo różni, ale powiedzmy o przykładowych. Taki zwykły Kowalski, młody mężczyzna samotny, z przeciętną pracą i całkiem przeciętnymi zarobkami, który żyje w dużej presji we własnej rodzinie, nie możne wyznaczyć własnych granic w tej rodzinie, jest przez nią poniżany. Przychodzi się odciąć, odreagować.
Albo inny typ, bogaty, może nawet arogancki, ustawiony. Żyje tak, że nikt mu nie stawia granic, robi co chce. To on wyznacza zasady – przychodzi do mnie i jest psem.
Obydwaj przychodzą zatopić się w tej fantazji, odreagować.

Czy to dla nich taka sesja odreagowania emocjonalnego? Reset??

Tak, to taki emocjonalny czyściec dla wielu z nich.

Czasem oglada się programy telewizyjne Czy dokumenty o scenie BDSM. W takich programach bohaterowie chodzą w skórach, sprawiaja wrażenie bardzo niezwykłych na co dzień. Czy myślisz że twoi zwykli klienci to są ludzie, którzy na codzień są mniej tradycyjni? Czy wręcz przeciwnie, świetnie ukrywają swoją ciemną stronę?

80% ukrywa tę swoją stronę. Wielu jest żonatych, mieszkają z rodzicami. Na codzień prowadzą normalne życie. W telewizji oglądamy raczej tych niezwykłych ludzi, którzy mogą żyć otwarcie w zgodzie ze sobą – to jest luksus w wielu miejscach i kulturach.

Wspominałaś mi, a to zawsze interesuje ludzi Czy to prawda, że większość ma tradycyjne poglądy na rodzinę, religie Czy role kobiet?

W Polsce bardzo tak! Najpierw mama i religia, święty związek małżeński i msza w kościele. A po nim sesja u mnie. Jeśli mam okazję rozmawiać o nich z nimi, to często wychodzą bardzo tradycyjne patriarchalne poglądy na rolę kobiet. Ukrywają swoją ciemną stronę ale nie potrafią zaakceptować, że kobieta mogłaby mieć tę bardziej niegrzeczną twarz – no chyba, że jest sex workerką.

Czyli możemy mówić ze jednak mężczyźni cierpią na syndrom dziewicy i dziwki. Kobieta może być jednym z dwóch ale nigdy dwoma na raz. Jak jest żoną i matką, to nie z nią uprawia się ostry seks, którego się potrzebuje. Dobrze myślę?

Oczywiście. To dlatego pewnie do mnie przychodzą.

Uważasz, że do dominacji potrzebne są jakieś umiejętności? Predyspozycje charakteru?

W pewnym sensie tak. Albo przez charakter, albo wychowanie. Wiele Domin „przeszło z innego brzegu rzeki” wiec ta predyspozycja czy tez umiejętności ukształtowały się w toksycznych relacjach z mężczyznami, którzy je źle traktowali. Może jest to rodzaj zbrojenia się.

Jednak mam takie przekonanie, że prawdziwa Domina jest dominująca, że jest w niej od początku poczucie, że to po jej stronie leży kontrola. Myślę, że to wynika z wychowania – za granicą jest to bardziej oczywiste (Niemcy, Francja, Włochy), gdzie kobieta ma więcej swobody. W Polsce jest różnie. Jeśli chodzi o profesjonalne Dominy tutaj, to 2-3 lata temu scena była całkiem w porządku, teraz wymieszano ją z usługami seksualnymi.

Po czym poznać ze Domina nie jest oszustką, taką właśnie przebraną osobą, która tylko myśli że tak zbije kasę?

Szokuje mnie to że te prawdziwe Dominy z polskiej sceny wychodzą z gry, zamiast reagować na to, co się dzieje w BDSM w Polsce. Możliwe dlatego ze nie potrafią używać dobre social media, co teraz jest bardzo ważne. A faktycznie pojawia się dużo przebierańców. Poznać można takie osoby po dwóch rzeczach – prwatne social media – czy utrzymują relacje z uległymi poza sesjami, czy korzystają z ich zaproszeń na wakacje, wspólne spędzanie czasu poza sesją. Czy osoba która je ocenia jako Dominę nie jest przypadkiem ich znajomym, kolegą.

Lub znajdujemy w sieci filmy pornograficzne z ich udziałem, zwłaszcza takie, na których są uległe. Misstress nie jest switchem, nie jest uległa. Można też pójść na sesję i po prostu to poczuć – zobaczyć jak zareaguje na propozycje ze strony uległego, czy pieniądze przekonają ją do odpuszczenia pola. Trzeba sprawdzić jak z ubraniem – czy pasuje. Albo autem, czy to jest to, czym chcemy jechać i czy to spełnia nasze potrzeby.

Czyli jednak subiektywne poczucie władzy tej osoby nad uległym można wyczuć?

Oczywiście ze tak. Uległy czuje, że te potrzeby są zaspokajane. Warto też wiedzieć, że są tacy ulegli, którzy mają bardzo utrudniony kontakt z własnymi emocjami. I doświadczona Domina rozumie jak radzić sobie z taką sytuacją. Trochę jaj z psem który ma być prowadzony w obroży przez jego właściciela

Spotkalas na swojej drodze wiele osób i pewnie nie raz takie pytanie slyszalas. Czy jesteś w stanie wyczuć w miarę szybko czy ktoś jest uległy czy może raczej dominujący? Albo ze ma skłonności ku jednemu lub drugiemu?

Zdarzyła się podobna rzecz. Dużo osób dominujących w życiu albo trochę dominujących, na sesji odrazu się zmienia na uległego . Na przyklad. Miałam jeden przypadek z osobą, która przyszła do studia i zaraz po poleceniu, że ma uklęknąć odpowiedziała ze musi wrócić do auta po pieniądze. Ta osoba nie wróciła. Kiedy zapytałam w SMS o to po ok. 20 minutach dostałam odpowiedź, że zaraz po wejściu osoba ta poczuła się uległa i musiała uciec. Na bycie uległym trzeba być gotowym. Inny przykład: dużo facetów dominujących w pracy albo w rodzinie potrzebują czuć uległość w momencie sesji albo w stałym kontakcie z Panią.

Ale to już na sesji, w kontakcie z Dominą bez dodatkowych oczu. A w życiu? Czy zdarza Ci się taka refleksja poza studiem? W zwykłej relacji, poczuć to?

Tak, ale rzadko.

To na koniec powiedz co zyskuje osoba uległa z relacji z Dominą?

Zyskuje to, że nic nie zyskuje. Potrzebuje tego . Bez tego jego życie było by jeszcze bardziej smutne . Potrzebuje kogoś kto go/ją poprowadzi. Dla nich tą osoba jest Domina. Taka, która to potrafi. Osoba przebrana, niedoświadczona mogłaby taką osobę skrzywdzić. Wiec dominacja przede wszystkim to jest psychologia. Dobra Domina jest dobrym psychologiem.