Erotyczny butik internetowy stacjonarny i online
Szukaj produktu…

Kiedy nastrój na seks spada…

Czasem jest tak, że z różnych powodów po prostu spada nam nastrój na seks. Jednak nie wszyscy się z tym godzą. Wiele osób tęskni za miłymi chwilami,

mimo, że z jakichś powodów nie potrafi się przemóc. Czasem wydaje się, że łatwiej zignorować przedłużającą się pustkę w pożądaniu. Na szczęście jest kilka rzeczy, które możesz wypróbować, żeby poczuć radość z uniesień seksualnych. I naprawdę nie ma znaczenia czy chodzi o randkę z drugą osobą czy ze sobą, solo. Seks to seks.

Przygotuj miejsce na randkę
Ważne jest mieć przestrzeń, która będzie dla Ciebie kwintesencją spokoju, Twojego erotycznego zakątka, którego nic nie będzie zakłócało. Stwórz przestrzeń seksualną tak jak lubisz, upewnij się, że będzie odizolowana oraz nikt i nic nie będzie Ci zakłócać Twojej przestrzeni.

Zrelaksuj się

Nic tak nie nastraja dobrze na bycie z własnym ciałem i pożądaniem jak spokój. Dlatego postaraj się zadbać o swoją głowę. Prysznic lub kąpiel, lekki smaczny posiłek, może jakiś smakołyk… Włącz muzykę, która Cię relaksuje, upewnij się, że telefony są wyłączone i nie będą Ci przeszkadzać. A jeśli wyłączony telefon Cię stresuje, wycisz go i schowaj. Odpowiesz na telefony i smsy potem.

Dobierz odpowiednie akcesoria

Być może będzie to tylko lubrykant… Ale może niekoniecznie! Masz spory wybór. Możesz mieć przy sobie korek analny, piękne szklane dildo czy wibrator… Właściwie nie ma ograniczeń. Możesz po prostu założyć zmysłową seksowną bieliznę lub położyć się w satynowej śliskiej pościeli. Śmiało sięgnij po specjalistyczny żel stymulujący. Produkt tego typu zapewni Ci przyjemne doznania fizyczne, które ułatwią skupienie się na przyjemności.

Zrób z tego rytuał

Nie poprzestawaj na jednym wieczorze. Zrób z tego rytuał, który pozwoli Ci urzymać równowagę w seksie i sprawi, że będziesz się ze sobą czuć dobrze. Spadki libido są naturalne i nie powinny nas martwić, jeśli tylko nie są to okresy zbyt długie lub pojawiają się niespodziewanie, bez wyraźnej przyczyny. Poza tym warto dbać o swoją przyjemność i dobre samopoczucie każdego dnia.