Weekend spędzony na Targach Erotycznych nie może być weekendem straconym. Nie dla osób, które cieszą się życiem i zwyczajnie cenią sobie dobrą zabawę, niezależnie czy to będzie pokaz Burleski czy uprawianie miłości z partnerem.EROtrends to unikalna impreza, na której gromadzą się najlepsi eksperci od erotyki w Polsce i podczas spotkań z publicznością mogą rozmawiać na wszystkie tematy związane z erotyką, seksualnością i zmysłowością. W miniony weekend przeżywaliśmy mnóstwo emocji w związku z corocznym Świętem Erotyki, jakim jest EROtrends.

Mieliśmy szansę odwiedzić warsztaty w Strefie Zdrowie i dowiedzieć się czy kierować się przy wyborze wibratora, obejrzeć wspaniałe pokazy: strip teasu, burleski czy argentyńskiego tanga. Dla wielbicieli sztuki Muzeum Erotyzmu przygotowało wspaniałą ekspozycję 30 artystów, którzy zaprezentowali prace o charakterze erotycznym. Do rąk laureatów nagrody Erotrendy trafiły statuetki potwierdzające ich wysoką pozycję.

Producenci na swoich stoiskach pokazywali swoje zabawki, zachęcając klienta niezwykłymi kolorami, kształtami i funkcjonalnościami gadżetów erotycznych. Byliśmy dumni widząc, jaką popularnością cieszyło się stoisko Fun Factory - producenta naszej najpopularniejszej marki. Tłumy widzów wsłuchiwały się w informacje o zabawkach, o tym, jak należy wybierać sobie odpowiedni produkt, czym się kierować i jak o niego dbać. Widzieliśmy, jak chętnie Panie kupowały kulki waginalne oraz jakim hitem okazały się kulki B Balls

 

Było też ogromne stoisko, na którym prezentowały się dostępne u nas produkty Pipedream! Podziwialiśmy radość i otwartość panującą na evencie. To czego nam (nie)brakowało to szalone tłumy... każdy Warszawiak powinien w tamten weekend odwiedzić halę EXPO XXI i przekonać się, jak piękne i fascynujące jest obcowanie z wysmakowaną erotyką.

 

 

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO SKLEPU!


Ciekawy artykuł?
Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o następnych!