Być może wydaje się to niewiarygodne, że w tłumie nowości i gorących zabawek jakie Fun Factory w ciągu ostatnich miesięcy zaserwowało swoim wielbicielom (spośród których należałoby wspomnieć choćby Stronica czy luksusowego Amorino) to właśnie niepozorny malec zbiera najwyższe uznanie i jest aktualnie największym hitem wśród klientów. 

Kobiety wskazują co najmniej kilka cech zabawki, która powoduje, że jest numerem jeden. Po pierwsze gabaryty - średnica małego wibratora ośmiela, a pełnowymiarowa długość pozwala cieszyć się doznaniami, jakich inne wibratory mini nie dają. Silnik przy podstawie nie przekazuje nadto intensywnych wrażeń do szczytu zabawki, przez co wrażenia pozostają skupione przy wejściu do pochwy, a wypełnienie w głąb jest ich idealnym dopełnieniem. Przyjemna elastyczność gadżetu pozwala na dużą kreatywność podczas zabawy i wydaje się być ona przez to znacznie bardziej przyjazna dla ciała.
Wibrator może służyć do pieszczot całego ciała, a jego przyjemna młoda kolorystyka powoduje, że gadżet jest atrakcyjny zarówno dla kobiet, jak i mężczyczn. Zabawka jest wykonana z najwyższej jakości silikonu medycznego oraz jest w pełni wodoodporna. Zasilany jest bateriami AAA.

Jednym z ostatnich, choć nie mniej ważnych atutów zabawki to jej przystępna cena, która pozwala na zakup bez specjalnego zastanawiania się czy wyczekiwania na lepszy moment na decyzję. Gigolino to świetny wybór na prezent, zarówno dla fanek zabawek erotycznych, jak i osób zupełnie początkujących, dlatego może stać się hitem nadchodzącego Dnia Kobiet!

 

Jeśli chcesz obejrzeć film o Gigolino, zajrzyj tutaj:

 


Ciekawy artykuł?
Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o następnych!