Bycie grzeczną jest passe. Przynajmniej wg Joanny Keszki, nieustraszonej testerki wibratorów, która w swojej książce "Grzeczna to już byłam." zaprasza Polki na wielką przygodę z własną seksualnością i zmysłowością. Przygotowaliśmy dla Was promocję, w której obdarujemy Was książką, hitem tego sezonu, pozycją, którą każda Polka pragnie przeczytać, nawet jeśli o tym jeszcze nie wie!

 

YESforLOV to marka luskusowych kosmetyków erotycznych, które rozpalają wyobraźnię i pozwalają zapomnieć się nam w rozkosznym doświadczaniu przyjemności. Zapraszają do zabawy i zbliżenia, otwierają na wrażenia z partnerem, rozpalają atmosferę i budują zmysłową aurę pożądania. Dzięki unikalnym zapachom pozwalają zostać w naszej wyobraźni na długo, zwłaszcza jeśli użyjemy ich poza "łóżkiem" i będziemy z czułością i podnieceniem wspominach chwile spędzone razem z ich dodatkiem. 

 

Książka i YESforLOV to doskonały tandem, w którym TY pełnisz główną rolę. Zanurzasz się w fantazji i nie możesz doczekać się ciągów dalszych. Joanna Keszka w swojej książce pokzauje każdej kobiecie, jak cieszyć się sobą i chwilami spędzonymi z partnerem. Kreśli scenariusze erotyczne dostępne na wyciągnięcie ręki. Zachęca też do korzystania z zabawek erotycznych i kosmetyków YESforLOV.

 

Dlatego każdemu, kto zakupi produkty YESforLOV za minimum 200 zł (w dowolnej konfiguracji) damy w prezencie książkę JOANNY KESZKI "GRZECZNA TO JUŻ BYŁAM", którą powinna przeczytać każda Polka.

 Promocja trwa do wyczerpania zapasów, dlatego nie czekajcie ani chwili!

KLIKAJCIE I KUPUJCIE YESFORLOV!

 

 

 

ZNASZ NASZĄ AKCJĘ PAKOWANIA PREZENTÓW? W TYM ROKU ZAPAKUJEMY CI PREZENTY! PRZECZYTAJ TUTAJ!


Ciekawy artykuł?
Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o następnych!