Tabletki, suplementy, niewiarygodnie działające maści i kremy, które mają poprawić wydolność Panów i zwiększać ich "dobra" w łóżku są niebywale popularne wśród klientów sklepów erotycznych. Tylko czy w łóżku chodzi głównie o to, żeby mieć większego penisa? Niekoniecznie! Oto lista zabawek, wskazanych przez kobiety, które nie powiększają penisów, a jednak potrafią w łóżku zdziałać cuda i z pewnością pomogą Wam doprowadzić kobietę do szaleństwa!


Pierścień erekcyjny

Zaczynamy od klasyku, który kobiety kupują partnerom badzo chętnie, a partnerzy, jak się okazuje bardzo chętnie przyjmują ten prezent z entuzjazmem i radością.
Pierścień erekcyjny działa tak, że założony na penis w czasie wzwodu zatrzymuje krew w penisie i nie pozwala jej uciec, przez co erekcja utrzymuje się dłużej. Jednak nie tylko to! Penis z pierścieniem jest bardziej twardy, bardziej wyżyłowany i robi znacznie "poważniejsze" wrażenie. Kobietom zapewnia to niezwykłe wrażenia fizyczne, wszystkim za to znakomite wrażenia wizualne. Warto wydać te kilka złotych na prostą zabawkę, która podnosi temperaturę zabawy wysoko w górę.

 

 

 

 

Dobry lubrykant

Świetny lubrykant to często najprostszy sposób, żeby było milej i bardziej zmysłowo. Śliskie palce sunące po ciele, wślizgujące się w zakamarki i masujące najbardziej wrażliwe przestrzenie ciała potrafią działać cuda i z pewnością zachwycą każdą kobietę spragnioną większej czułości i intensywniejszej stymulacji. Partnerzy mogą wybrać lubrykant smakowy, który spowoduje, że seks oralny będzie znacznie intensywniejszy i jeszcze bardziej naturalny. Ze słodyczą na języku aktywny partner radzi sobie intuicyjnie, co finalnie opłaca się wszystkim!

 

 

 

 

Kulki analne B Balls

Dla mężczyzn śmiałych i gotowych na niezwykłe doznania. Kulki analne B Balls zaaplikowane do odbytu partnera stymulują intensywnie prostatę podczas zabaw erotycznych - stosunku zwłaszcza. Stymulacja kulkami wzmaga pracę mieśni dna miednicy, a to działa bezpośrednio na jakość erekcji i intensywność doznań. Mężczyźni szybko tracą siłę mięśni dna miednicy, a w przeciwieństwie do kobiet rzadko kiedy je ćwiczą. Nie mają pojęcia, że od siły mięśni i ich sprawności zależy moc erekcji. Używanie kulek B Balls do zabaw to z jednej strony niezwykłe doznanie, z drugiej ćwiczenie męskich mięśni Kegla!

 

 

 

 

Mały wibrator

Poręczny wibrator w kompetentnej dłoni partnera to gwarantowana rozkosz partnerki i gwarantowana udana noc dla pary. Mały wibrator pozwala na pełną kontrolę rozkoszy partnerki - wystarczy posłużyć się wibratorem i pieścić partnerkę w miejscach, które wskaże. Stymulacja łechtaczki prawie zawsze jest tutaj skuteczna i pozwala na rozgrzanie pożądania partnerki do czerwoności. Mały wibrator może być fantastycznym uzupełnieniem seksu oralnego. Partnerka może poczuć się bezradnie pieszczona w męskiej dłoni i dopieszczona! Z małym wibratorem orgazm jest znacznie pewniejszy! Po orgaźmie jest chętna na ciągi dalsze - partner może przystąpić do penetracji i dojść w drugiej kolejności , albo nawet dojść z partnerką szczytującą po raz drugi.

 

 

 

 

Świeca do masażu

Chociaż wydaje się to przebrzmiałym frazesem, kobiety naprawdę kochają grę wstępną. Pocałunki, pieszczoty, głaskanie, lizanie i przygryzanie. Wszystko to, co stymuluje ciało - czasem w bardzo zaskakującym rytmie, miejscu, czasem delikatnie, czasem intensywnie ... Pieszczenie całego ciała to ogromna przyjemność dla kobiety. Fakt, że może się temu bezprzykładnie oddać jest źródłem dodatkowej satysfakcji. Pieszczenie ciała, które Ci się oddaje i które jest w tej chwili kompletnie uległe, a z każdym dotknięciem bardziej i bardziej spolegliwe może być dla Ciebie źródłem ogromnej rozkoszy.. Ciepła świeca do masażu rozgrzewa, rozpala i dopieszcza, a dłonie gładko ślizgają się po skórze partnerki. Tak rozpoczęta noc z pewnością stanie się dla Was obydwojga niezapomnianym przeżyciem!

 

 

 


Kajdanki i opaska

Co prawda nie wszystkie, ale coraz więcej kobiet oczekuje wyraźnej inicjatywy ze strony partnera - dotyczy to szczególnie kobiet po 30 roku życia. Chcą być "wzięte w jasyr i rozkosznie zaskoczone" - tak przynajmniej wynikałoby z ilości wielbicielek "Pięćdziesięciu Twarzy Greya". Pewny siebie, doświadczony i zdecydowany mężczyzna, który dba o jej przyjemność i bierze na siebie wszystko, co jest z tym związane, nie oczekując z jej strony nawet kiwnięcia palcem... O tym marzą współczesne kobiety. Więc czemu by nie dać jej tego od czasu do czasu w nocy? Zawiąż jej oczy zmysłową opaską, skuj kajdankami i sprawiaj przyjemność. Może dawać Ci wskazówki i zdradzać, czy idziesz w dobrym kierunku, nie ma jednak możliwości kontrolowania sytuacji. Pamiętaj, że wiążąc kogoś, musisz mieć jego pełną zgodę. Nie możesz też, jeśli zaprotestuje, kontynuować - ustalcie słowo "bezpieczeństwa" na czas całej zabawy (jeśli na przykład partnerka powie "czerwony" przerywasz to, co robicie) i do dzieła!


Ciekawy artykuł?
Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o następnych!