Tak niewiele trzeba, by zwykły wieczór stał się dla Was niewiarygodnym doświadczeniem. Wystarczy Wam świeca do masażu, jakich w sklepach jest aktualnie cały wachlarz do wyboru.

Ja osobiście polecam Wam świecę marki YESforLOV, która specjalizuje się w luksusowych kosmetykach erotycznych, a produkty są tak samo jakościowe, jak upajające w zapachu i dotyku.

 

Ten wieczór, to wieczór relaksu i cudownego zapomnienia się. Nie, nie chodzi o masaż karku i ramion - choć te z pewnością docenią Twoją pieszczotę. Głaszcz i masuj piersi partnerki, jej pośladki, aż wreszcie dojdziesz do zmysłowych sfer intymnych, które otworzą się przed Tobą, jak kwiat. A jeśli to mężczyzna jest masowany?

Cóż, żadna różnica - głaszcz i pieść jego pośladki, dół pleców, ciepła świeca leje się na zagłębienia krzyża, w delikatny rowek pośladków aż do pachwin - wsuwaj swoje palce w pachwiny, pieszcząć uda partnera i okolice moszny, niech błaga o litość i intensywniejszy dotyk... a potem zadbaj o penis...

Rozbierzcie się

Na łóżku rozłóżcie pościel, którą przeznaczyliście do kochania się - dobra świeca nie robi trwałych plam, jednak zostawia upajający zapach, który ma się Wam kojarzyć tylko z jednym i nie jest to sen! Jedno z Was jest klientem tajemniczego salonu masażu, w którym wszystko może się zdarzyć.

Drugie zaprasza ją/go na łóżko do masażu i prosi o rozebranie się.

Miej przygotowaną roztopioną świecę. Możesz ją wcześniej rozpalić i zgasić, gdy chwilę postoi, jest chłodniejsza. Jeśli zgasisz ją bezpośrednio przed masażem, temperatura będzie wyższa i bardziej ekscytująca.

Nalewaj po odrobince aromatycznej świecy na ciało kochanki/a i masuj ją/go, Zacznij od szerokich delikatnych ruchów, potem przejdź do bardziej szczegółowych pieszczot określonych części ciała - wybieraj strefy najbardziej podniecające dla partnera. Sprawdzaj, gdzie znajdują się najbardziej zmysłowe punkty ciała kochanki/a.


Ciekawy artykuł?
Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o następnych!