Nie są jeszcze dostępne w szerokiej ofercie sklepów erotycznych. Jednak ściągają na siebie ciekawskie oczy i zwracają uwagę. Świetnie zaprojektowane kulki przyciągają spojrzenia i witają rynek zupełnie świeżym, niemalże medycznym wizerunkiem, który życzliwie uśmiecha się do wszystkich kobiet, niekoniecznie czujacych się komfortowo w erotycznej aurze zabawek dla dorosłych.

Kulki waginalne VAGINELLE + odpowiadają na kilka potrzeb rynku, przez co powinny porwać serca potencjalnych użytkowniczek.
Produkt przede wszystkim wykonany jest z najwyższej jakości materiałów - silikon medyczny jest aksamitnie gładki i wyjątkowo przyjemny w dotyku. Przy użyciu lubrykantu do aplikacji stają się przyjemnie śliskie i gładko dają się wprowadzić. Faktura tego konkretnie silikonu powoduje, że jest jakby mniejsza tendencja do "łapania paproszków" z otoczenia. Co już na wstępie stawia te kulki wysoko na szczebelku estetyki wyjściowej.

Funkcjonalnie i to jest chyba kluczowej, VAGINELLE+ są doskonałe dla kobiet o większych potrzebach w kontekście ćwiczenia mięśni Kegla. Pomimo tendencji do zmniejszania kulek waginalnych przez producentów VAGINELLE+ postawiło na średnicę szerszą, a przez to znacznie lepszą do ćwiczeń. Choć aplikacja może niektórym Paniom (zwłaszcza bardzo młodym) nastręczać trudności na początku stosowania, trening szerszymi kulkami jest wygodniejszy - kulki mają mniejszą tendencję do wypadania, a większa średnica powoduje, że wewnętrzne kuleczki poruszają się energiczniej, powodując nieco intensywniejsze drgania niż kulki mniejsze. Pomimo niemodnej wydawałoby się średnicy, kulki VAGINELLE + są tak zaprojektowane, że po włożeniu do pochwy są nawet krótsze niż przeciętne kulki innych marek. Doskonale wypośrodkowany rozmiar pomiędzy pojedyńczą, a podwójną kulką powoduje, że wiele kobiet uważa je za bardziej komfortowe, gdyż doskonale mieszczą się w pochwie na długość.

Kulki mają silikonową obudowę oraz wyjmowane kulki z plastiku ABS. Możliwość wyciągania zapewnia wysoką higieniczność produktu - całość można rozłożyć, dokładnie umyć, a po wysuszeniu złożyć. Dzięki wyjmowanym kulkom możemy też ćwiczyć tylko z jedną z nich - przez co możliwy jest trening progresywny mięśni dna miednicy. Jest to też dobre rozwiązanie dla Pań, które nie mają pewności czy podwójne kulki są dla nich.

Kulki VAGINELLE+ są na rynku nowością, choć na podobne można było pewnie trafić. Tym razem mamy produkt doskonale przygotowany na rynek polski - z instrukcją w języku polskim, wyjaśniającą w szczegółach sposób użytkowania kulek. Estetyczne opakowanie nawiązuje do produktów rehabilitacyjnych, terapeutycznych i kobiecych. Jest przyjazne i budzi zaufanie, przez co łatwiej podarować je w prezencie własnej mamie czy koleżance!

 

Kulki dostępne są w trzech kolorach: dwóch subtelnych kobiecych: różu i fiolecie biskupim oraz bardzo eleganckim i zmysłowym czarnym, który podany w odpowiednim sosie prezentuje się niezwykle elegancko!

Miłego używania!

 

Konsultantka Erotyczna


Ciekawy artykuł?
Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o następnych!