Miss Bi – panna słodka rozrabiara!

Miss Bi – panna słodka rozrabiara!

Każda z nas zasługuje na coś ślicznego do rozpieszczania. Więc jeśli nie czujesz się dość “zepsuta”, rozpieść się czymś idealnym – MISS BI, kultowy WIBRATOR FUN FACTORY, który gwarantuje orgazmy!

Obły, szeroki jak na “mały wibrator”. Bo Miss Bi na pierwszy rzut oka jest rozmiarów miniwibratora. Do tego wszystkiego jest doskonale wyprofilowana – ma idealne krzywizny, które uderzają bezpośrednio w strefę G pełną parą. A oprócz tego, bardzo duża wypustka, która pieści łechtaczkę w sposób bezpośredni i intensywny.

Wśród zabawek Fun Dactory do tej pory tylko Tango pozwalał na tak dokładne pieszczoty tej strefy. Szpiczasta, idealnie wygięta końcówka doskonale pieści i mimo, że sam wibrator z powodu długości powinien być raczej sztywniejszy, końcówka jest doskonale giętka i przyjemnie pracuje na strefie G. Choć wypustka jest wyjątkowo elastyczna, kształt zabawki powoduje, że całość idealnie otula strefę G i łechtaczkę z dwóch stron, jak najlepsze palce.

To jednak nie koniec atrakcji… Nie dość, że wibrator ma doskonały rozmiar i idealną krzywiznę, zarówno w głównym trzonie, jak i wypustce znajduje się silnik! Tak!

Miss Bi ma dwa silniki – żaden wibrator z wypustką jak do tej pory nie miał w Fun Factory dwóch silników, a i tak działały oszałamiająco. Więc wyobraźcie sobie tę zabawkę. Każdy silnik ma trzy prędkości i trzy tryby stymulacji – niby niedużo, ale własciwie całkowicie wystarczająco, żeby zapewnić doskonałą zabawę. Jeden z guzików panelu sterowania służy do obsługi silnika głównego, drugi do silnika wypustki. Łatwo więc ogarnąć całą zabawę dość szybko.

Jest coś więcej. Jeśli po ustawieniu idealnego “grania” zapragniecie zapamiętać to ustawienie, wystarczy czerwony guzik przytrzymać dłużej i już! Macie zapamiętane ustawienia, które włączą się następnym razem.

Jak wszystkie zabawki i ten wibrator wykonany jest z silikonu medycznego. W pełni wodoodporny pozwala na zabawę w pełnym zanurzeniu. Ładuje się ładowarką USB dołączoną do zabawki. Możemy też dokupić odpowiednią końcówkę sieciową.
Zabawka wystarcza na pół godziny zabawy na pełnej petardzie. I wierzcie mi, to wystarczy, żeby oszaleć…

Piękny, kobiecy i zmysłowy rozkocha w sobie każdą wielbicielkę intensywnych wibracji w niewielkim rozmiarze. Warto pamiętać o tym, że wibrator jest szerszy niż jakikolwiek mały wibrator, więc doskonale Cię wypełni. Warto dodać, że ten wibrator znakomicie sprawdzi się też w czasie zabaw analnych, jeśli je lubicie.

Czy ten wibrator mi się podoba? S Z A L E N I E! Czy jest skuteczny? Maksymalnie! Czy wg mnie ma jakieś słabe punkty? Nie ma, choć pewnie gdybym nie rozumiała jak przekłada się cena na jakość w erotyce, mogłabym narzekać na cenę. Jednak jest ona warta każdego grosza. Jest idealna i na pewno ją pokochacie!

Nie ma nawet nad czym się zastanawiać, jest doskonała.

Dodaj komentarz