O NAS

Pomysł na Tulipan zrodził się niewiarygodnie dawno temu. Wykluwał się stopniowo, całkiem poważnie już od 2012 rozpoczęły się prace nad Tulipanem, który będzie kojarzył się z pięknem, miłością i zmysłowością.

Sklep oficjalnie wystartował w 2016 roku i ciągle się rozwija!

Pomysłem, jaki zrodził się w naszych głowach ponad 10 lat temu, to sprzedaż akcesoriów erotycznych wzbogacona o czynnik edukacyjny, tak niezbędny w delikatnej dziedzinie, jaką jest seksuologia, ale też stworzenie przestrzeni przyjaznej i pozbawionej skrępowania.

Zespół Tulipan.pl to ludzie funkcjonujący w sprzedaży akcesoriów erotycznych lub edukacji seksualnej od 20 lat. Mamy za sobą 10 lat ścisłej współpracy z najlepszymi światowymi markami erotycznymi.

Jesteśmy ekipą, która od 10 lat wspólnie pracuje by dać Wam jak najlepsze produkty, marki, które znamy, którym ufamy oraz jak najlepszą obsługę.

Sklep Stacjonarny

Naszym klientom oferujemy zakupy online, ale również wizytę w sklepie stacjonarnym. W naszym showroomie każdy może przyjść, obejrzeć wszystko osobiście, można też pogadać o zabawkach, dokonać jak najlepszego wyboru seksualium, które bedzie pasować do pragnień i potrzeb klienta. W sklepie odbywają się warsztaty, spotkania i konsultacje.

Tulipan.tv to kanał na Youtube, w którym opowiadamy o akcesoriach erotycznych, prezentujemy Wam nowinki i zdradzamy ważne szczegóły o życiu seksualnym homo sapiens. Kanał wystartował w 2015 roku i nadal niezmiennie zapraszamy Was do oglądania!

Naszym współpracującym ekspertem jest edukatorka seksualna Anna Moderska działająca jako Seksdobrywszystkim. Anna dba o merytoryczną stronę Tulipana, prowadząc też nasz Magazyn Tulipan, w którym znajdziecie cenne informacje o akcesoriach, pomysłach na budowanie relacji z partnerem lub własnym ciałem. Dzięki naszej ekspertce, o seksie mówimy normalnie! I tak chcemy rozmawiać z naszymi klientami.

Tworzymy całkowicie unikalne, własne materiały edukacyjne. Wszystkie tworzone są przez naszą ekspertkę w oparciu o fakty naukowe i wiedzę z zakresu seksuologii. Konsultujemy treści z seksuologami oraz osobami pracującymi z seksualnością.

Współpracujemy z ekspertami, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat polecanych przez nas akcesoriów erotycznych. Zapraszamy do stron informacyjnych o naszych ekspertach:

Owiaks Couple
Owiaks Couple
Mistress Jardena

Zależy nam na tym, żeby być coraz lepszymi, dlatego przyjmujemy Wasze opinie bardzo chętnie! Zapraszamy do zostawiania ich w naszym zweryfikowanym systemie opinii. Jeśli jesteś ciekawa/y co myślą o nas inni, WEJDŹ TUTAJ.