O radościach zaobrączkowanych penisów

O radościach zaobrączkowanych penisów

zaobraczkowane_penisy

Pierścień erekcyjny to bodajże jeden z najstarszych typów zabawek erotycznych. Jest on gadżetem stanowczo niedocenianym. Wielu mężczyzn p oprostu nie zdaje sobie sprawy z mocy tej niewielkiej zabawki, a każda rozmowa na temat cockringów kończy się tak samo – odejściem do domu z zakupem. i jak mówi większość fanów pierścieni erekcyjnych – satysfakcja jest gwarantowana. Oto kilka powodów dla których zakup pierścienia erekcyjnego ma sens.

Pierścień ściska

Pierścień daje bardzo intensywne wrażenia przez sam fakt ściskania podstawy penisa. I chociaż łechtaczka lubi delikatne pieszczoty, penis lubi być mocniej traktowany, oczywiście w granicach rozsądku. Pierścień zapewnia właśnie taką bezpieczną intensywność.

Pierścień utwardza

Założony na penisa w tanie wzwodu zatrzymuje krew w penisie i nie pozwala jej odpłynąć zbyt łatwo. Dlatego szczególnie polecany jest Panom chcących poprawić własną wydolność w tym zakresie. Jednak nie tylko! Również sprawni mężczyźni czują się doskonale po zabawie pierścieniem. A dlaczego? Penis staje się mocno twardy, a żyłowania na nim intensywniejsze. Wrażenia wizualne i dotykowe są niezapomniane, no bo jakiż mężczyzna nie chciałby poczuć się jak gwiazdor porno 😉

Pierścień wydłuża

Nie, nie wydłuża penisa. Penis wydłuży mniejszy brzuch, ale nie pierścień. Za to pierścień pozwala kochać się dłużej, bo powstrzymuje wytrysk, zwany bardziej naukowo ejakulacją. Chociaż podajemy tę właściwość niejako nie w pierwszej kolejności, jest to od zarania podstawowe zadanie cockringu – ma wydłużać erekcję i umożliwiać lepszą sprawność. Cockring wymyślony w chinach miał pomagać możnowładcom sprostanie zadaniu zaspokajania haremów, których właścicielami byli, jak również oficjalnych małżonek – wielożeństwo było dozwolone, o ile małżonek mógł zapewnić kolejnej żonie satysfakcję, bez szkody dla żon poprzednich. Cockring wykonany z powieki owcy z rzęsami ratował tradycję wielożeństwa. Współcześnie mamy do zaspokajania mniej partnerek, a i pierścienie wyglądają inaczej – jednak ich działanie pozostaje niezmienne od setek lat.

Warto dodać, że przedłużona erekcja i powstrzymywanie się przed wytryskiem przez kilka chwil powoduje bardzo intensywne doznania, niektórzy mężczyźni po zdjęciu pierścienia ejakulując przeżywają orgazm tak intensywny, jaki nigdy wcześniej nie był ich udziałem. Dla wielu to wystarczający argument, by sięgnąć po gadżet i włączyć go do swojego stałego repertuaru.

Pierścień stymuluje

Przyjmując odpowiednią pozycję erotyczną pierścień może dawać miłe wrażenia partnerce, zapewniając jej dodatkową stymulację. Warunkiem jest naprawdę bliski fizyczny kontakt z postawą penisa, a zapewnić ją możemy pozycją “na jeźdzca” – partner leży, a partnerka siedzi na partnerze. Ruch powinien być ograniczony do poruszania bioder wzdłuż ciała partnera lub ruchów kolistych bioder w możliwie jednej płaszczyźnie, blisko partnera, a nie w górę i w dół na penisie.

Oczywiście trzeba wspomnieć “o oczywistościach”. Twardszy, bardziej wyżyłowany penis też jest dla partnerki znacznie bardziej stymulujący w obrębie wejścia do pochwy, czy punktu G.

Pierścień rozpala kreatywność

Pozwala na dłuższą zabawę, ale przede wszystkim przez sam fakt, że się pojawia, pokazuje jak ważna jest wspólna zabawa i zdrowe podejście do seksu. Często jest to jeden z pierwszych gadżetów kupowanych wspólnie przez pary, otwierający przyjemną, kreatywną radość bycia ze sobą wspólnie.

Wybierz pierścień - kliknij w obrazek

Jaki wybrać?

Na rynku jest wiele modeli i czasem nie wiadomo, co wybrać. Na pewno nie warto sięgać po najtańsze gadżeciki oferowane w opakowaniu z prezerwatywami, dostępne bezpośrednio przy kasie w drogerii – zawiedziecie się i nie zrozumiecie całej idei korzystania z pierścieni erekcyjnych.

Godne polecenia są proste pierścienie silikonowe, które zapewniają odpowiedni ścisk, ale są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Z uwagi na wysoką jakość materiału nie ma specjalnie ryzyka, że ulegną zniszczeniu – podobnie jak kulki waginalne, jest to gadżet na lata!

Jeśli zastanawiasz się czy pierścień erekcyjny jest dla Twojego związku fajnym pomysłem, powinieneś czym prędziej spróbować!

WEJDŹ DO SKLEPU I WYBIERZ PIERŚCIEŃ DLA SIEBIE TUTAJ!

Dodaj komentarz