Silikonowe dildo – dlaczego się sprawdza?

Silikonowe dildo – dlaczego się sprawdza?

Dildo to w skrócie sztuczny członek. Taki gadżet może być wykonany z wielu materiałów, jednak od lat najpopularniejszym jest silikon.

Silikon występuje w wielu rodzajach, jednak te używane w gadżetach erotycznych to silikon platynowy (inaczej znany jako silikon spożywczy) oraz silikon medyczny. Silikon medyczny może być używany w endoprotezach chirurgicznych, podczas kiedy silikon platynowy wykorzystywany jest do wykonywania np. foremek do pieczenia i może pozostać w kontakcie z żywnością w ekstremalnych warunkach (pieczenie.

Takie silikony są totalnie bezpieczne dla ciała w kontekście akcesoriów erotycznych. Mają wiele cech, które powodują, że silikonowe produkty, a zwłaszcza dilda są fantastycznymi zabawkami dla każdego wielbiciela gadżetów.

Bezpieczeństwo

Silikonowa powierzchnia zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ jest warstwą mocno hydrofobową. Jest to materiał bez porów, w związku z czym żadne pozostałości organiczne nie mają szans na przyczepienie się na dobre do zabawki. Zmycie takiego dilda gorącą wodą z pomocą mydła powinno być wystarczające, by zapewnić zabawce higieniczną czystość. Jeśli mamy ochotę możemy dildo wrzucić do wrzątku, ponieważ silikon jest wysoce odporny na temperatury.

Różnorodność kolorów i kształtów

Technologia wytwarzania akcesoriów z silikonu umożliwia uzyskanie dowolnego wymarzonego kształtu, czy koloru z całego spektrum! Dlatego producenci oferują niesamowite zabawki, z których każda znajdzie swojego wielbiciela. Dilda silikonowe są wesołe, nawet w tradycyjnym i nudnym kształcie zupełnie inaczej prezentują się np. w kolorach tęczowych!

Dopasowane do anatomii i potrzeb

Z uwagi na raczej tradycyjny sposób produkcji dild silikonowych (odlew w formie), producenci uzyskują dowolne kształty produktów. Te kształty nie powstają z czystej potrzeby realizowania fantazji producentów. Każdy użytkownik ma inne potrzeby, jeśli chodzi o to co konkretnie i jak chciałby stymulować. Dlatego można kupić dilda krótkie, długie, grubsze, cienkie, wygięte, żebrowane, chropowate i gładkie! Nie bój się czukać tego, co jest najodpowiedniejsze dla Ciebie.

Miękki materiał

Silikon to materiał, którego twardość i gęstość do pewnego stopnia można regulować – co też producenci robią. Jednak najbardziej popularna i wszechstronna “twardość” gadżetu to nadal dość giętkie, jędrne dildo, które imituje narząd kopulacyjny w pełnym wzwodzie. Takie dildo współpracuje z ciałem, wypełnia je, można je docisnąć, jednak nie stanowi zagrożenia w przypadku kiedy gadżet jest np. operowany przez drugą osobę – albo ręcznie, albo jako dildo w uprzęży.

Silikonowe dildo to radosny gadżet, który zyskuje na popularności. Jest idealną zabawką dla osób, które chcą rozkoszować się stymulacją penetracyjną bez użycia zakłócających wibracji. Doskonale też uzupełnią wibrator łechtaczkowy czy stymualtor soniczny na łechtaczce. Może być używany w parze lub samodzielnie. Świetnie nadaje się na wesoły prezent dla osoby, którą znamy, a która docenia akcesoria erotyczne.

PROMOCJA

Do końca marca 2022 Fun Factory oferuje promocję na dilda. Do każdego dilda Fun Factory otrzymasz torebkę Toybag GRATIS, która będzie doskonałym miejscem do higienicznego przechowywania umytej zabawki.

Dodaj komentarz