Wibrator – kosmetyczna innowacja

Wibrator – kosmetyczna innowacja

innowacjakosmetyczna

Przez ostatnich kilka dekad zupełnie zapomnieliśmy czemu właściwie miał służyć wibrator. Choć w erze rozkwitu branży porno wibrator przyjął wygląd penisa, a jego głównym przeznaczeniem było rozpalanie kobiet w służbie rozpalania mężczyzn,
fakt jest taki, że masażer ten od początku miał służyć kobietom i tylko nim, gwarantując zbawienne skutki użytkowania – od relaksu i uwolnienia frustracji począwszy, na byciu piękniejszą kończywszy.

Wibrator miał być i jest najprostszą drogą do orgazmu, jako że skutecznie stymuluje najbardziej seksualny organ kobiecy – łechtaczkę. Pierwotnie wibratory nie miały kształtów fallicznych, bo też nie było potrzeby, ty takie były jeśli żołądź łechtaczki była jedynym punktem stymulacji.

Nowoczesna wiedza seksuologiczna dała nam znacznie większe pole do popisu – wszechstronność stref erogennych kobiety, ukształtowanie łechtaczki, wiedza o akcie seksualnym, podnieceniu czy orgaźmie pozwoliła na stworzenie masażerów, które będą bardzo precyzyjnie, a jednocześnie bardzo wszechstronnie stymulować kobiety zgodnie z ich osobistymi preferencjami.

Wpływ orgazmu i przemian chemicznych zachodzących w organiźmie kobiety w wyniku stymulacji erotycznej, pod warunkiem, że jest to jej pragnienie i dążenie, jest niebagatelny zarówno dla jej dobrego samopoczucia, zdrowia, funkcjonowania w związku, ale też urody!

Skuteczny masaż wibratorem, doprowadzający do orgazmu zapewnia następujące skutki:

  • Zwiększa ukrwienie w obrębie narządów płciowych, ale nie tylko.
  • Szybszy oddech dowentylowuje płuca, a podnoszące się ciśnienie krwi powoduje zwiększenie przepływu dobroczynnych składników przez całe ciało i dotlenienie tkanek.
  • Aktywność seksualna jest świetną formą ćwiczeń aerobowych, wzmacniających ukrwienie, dotlenienie i wydolność mięśnia sercowego.
  • Wzmocniony organizm jest mniej podatny na infekcje, rzadziej się przeziębiamy
  • Dotleniona skóra jest zdrowsza, bardziej odporna, sprawniej się regenerująca, a tym samym świetlista, odpowiednio nawilżona, wręcz jaśniejąca zdrowiem.
  • Relaks, jaki daje masaż pozwala wypocząć i rozluźnić się nawet w najtrudniejszym okresie, a że masaż nie musi oznaczać masturbacji, a wiele gadżetów świetnie sprawdzi się jako masażer uniwersalny, dobroczynność tej formy relaksu dostępna jest dla każdego.
  • Orgazm jest jedyną rzeczą, która uwalnia w tak dużej ilości estrogen z macicy do krwioobiegu – zalegający hormon jest wiązany ze skłonością do pojawiania się z wiekiem zrostów w macicy, dlatego wielu lekarzy ginekologów przepisuje wibrator profilaktycznie!
  • Dobre samopoczucie, poczucie satysfakcji i spełnienia, które jest skutkiem ubocznym udanego życia seksualnego poprawia jakość funkcjonowania społecznego, dając każdemu z nas odpowiednią dawkę asertywności, odwagi i radości w życiu codziennym.
Widzimy więc, że nic nie działa tak znakomicie jak skuteczny masaż, połączony z aktywnością seksualną, a jednym z najlepiej przygotowanych sprzętów do takiego masażu oprócz dłoni partnera jest wibrator. Dlatego skorzystajmy z dobrodziejstw współczesnej techniki i wybierzmy coś co idealnie będzie nam pasowało.

 

Dodaj komentarz