Zaskakująco porywający tradycjonalista

Zaskakująco porywający tradycjonalista

boss_tradycjonalista

 

W erotyce dilda realistyczne nie są niczym nadzwyczajnym, ani oryginalnym. Jest wiele znanych marek, które specjalizują się w tym produkcie i od lat tworzą te najprostsze z zabawek dla dorosłych. Jednak Fun Factory potrafiło zaskoczyć, dając do rąk klientów dildo realistyczne, które ma w sobie pazura funfactorowej zabawy.

 

Kształty

Dildo jest pięknie wyrzeźbione na bazie znanego z oferty Fun Factory wibratora The Boss. Rozmiar zabawki zapewnia skuteczne dopieszczenie wejścia do pochwy i uczucie wypełnienia, a elegancka krzywizna umożliwia stymulację punktu G. To, czym dildo nas zachwyca to idealna konsystencja zabawki!

 

Jędrność

Dildo wypełnione silikonem w całości ma giętkość i jędrność doskonale imitującą penis we wzwodzie. Jest dość sztywny, żeby dostymulować strefy, które tego wymagają, a jednocześnie na tyle plas tyczny, żeby współpracować z ciałem i pozwolić mu się wokół niego swobodnie wić, a czasem decydować gdzie powędruje.

 

Możliwości

Dildo The Boss doskonale nadaje się jako “uzupełniacz” zabawy z partnerem, ale wspaniale sprawdzi jako partner do zabaw solo. Udoskonalona w porównaniu z poprzednimi wersjami dild przyssawka znakomicie trzyma się płaskich powierzchni, dając możliwość stymulacji w dowolnej pozycji – na siedząco, na leżąco, w przykucu. Możemy przyczepić go do gładkiej podłogi i doskonale się bawić w pozycji klęczącej, kontrolując w pełni głębokość penetracji, wygięcie zabawki i to, jak będzie stymulować.

 

Kolorystyka

Dildo oprócz tego, że jest przyjazne dla ciała, oferowane jest w doskonałej kolorystyce. Mamy do wyboru klasyczną, elegancką czerń, uwielbiany przez tradycjonalistki kolor cielisty (tak ta, Fun Factory wprowadził już odcienie cieliste do zabawek bardziej realistycznych!) oraz cudnej urody zachwycający neonowy róż – kolor tak głęboki i intensywny, że rozkochuje w sobie każdego, kto ma okazję wziąć go w dłoń.

 

Dildo The Boss wydaje się być banalny, jednak nic tak banalnego do tej pory nie było tak ekscytujące i zwyczajne porywające. Doskonała harmonia pomiędzy giętkością i jędrnością, przyssawka, piękny realistyczny, choć niewulgarny kształt i kolory dopasowane do każdego gustu – czegóż chcieć więcej?

 

SPRAWDŹ PRODUKT W SKLEPIE!

Dodaj komentarz