Żel rozgrzewający

Żel rozgrzewający

warming

W zimie jest z zasady zimno. Wszystko nastraja do rozgrzewania, ogrzewania i ocieplania. Również w sklepie erotycznym. Dlatego z przyjemnością sięgamy po takie produkty jak rozgrzewający żel SWISS NAVY. Sprawdźcie tę nowość koniecznie i dowiedzcie się dlaczego warto rozgrzewać strefy intymne.

 

Niskie temperatury nie zachęcają do zmysłowych figli. Badania wykazują, że kobiety, które mają zimne stopy mają większą trudność z osiągnięciem orgazmu. Zimne stopy są sygnałem niedostatecznego krążenia, a więc i ukrwienia tkanek. Solidne ukrwienie tkanek w okolicach narządów płciowych jest kluczowe przy przeżywaniu przyjemności i rozkoszy. Dzięki dobrze ukrwionej łechtaczce zwiększa się szanse na przeżycie orgazmu.

Rozgrzanie organizmu zwiększa przepływ krwi. Możemy oczywiście rozpalić w kominku, schować się pod ciepłą pierzyną razem z partnerem/partnerką lub zabawką erotyczną. Możemy zafundować sobie zmysłowy masaż rozgrzewającą świecą.

Możemy sięgnąć też po INTYMNY ŻEL ROZGRZEWAJĄCY SWISS NAVY, który po wtarciu w okolice intymne przyjemnie je rozgrzeje i zachęci do zabawy. Użycie żelu poprawia ukrwienie łechtaczki, daje przyjemne uczucie gorąca i łaskotania w okolicach intymnych. Jeśli penis jest lekko posmarowany żelem kobieta może liczyć na niezwykłe wrażenia płynące z penetracji – być może pierwszy raz będziesz mogła poczuć kształ penisa w srodku!

Żel ma lekką konsystencję i neutralny zapach. Lekko słodkawy smak, który nie przeszkadza podczas zabaw.

 

Żele rozgrzewające Swiss Navy to świetny pomysł na okres jesienno zimowy. Dostępne są w szerokim wachlarzu pojemności.

POLECAMY!

 

   

 

 

 WIESZ O NASZEJ AKCJI PAKOWANIA PREZENTÓW? W TYM ROKU ZAPAKUJEMY CI PREZENT – KONIECZNIE SPRAWDŹ!

 

 

Dodaj komentarz