Erotyczny butik internetowy stacjonarny i online
Szukaj produktu…

Zestra – skuteczny środek na orgazm

Kobiecy orgazm

Przemysł farmaceutyczny od lat podejmuje wysiłki o to, by stworzyć i opatentować “viagrę” dla kobiet. Większość środków proponowanych przez producentów nie działa jak powinna. Ostatnim pomysłem jest różowa pigułka, którą kobieta miałaby zażywać codziennie, żeby mieć poprawiony nastrój (to właściwie tabletka działająca na mózg, co długofalowo mogłoby mieć fatalne skutki), żeby skutkiem tego mieć ochotę na seks. Co to to nie!

ZESTRA – mix olejków esencjonalnych, które działając miejscowo rozbudzają, pobudzają i rozpalają. Powoduje znaczące podniecenie i ułatwia kobiece orgazmy. Wiele kobiet relacjonuje, że ZESTRA to zupełnie inna seksualna szajba, niezwykła i imoponująco skuteczna.

Być może właśnie dlatego najwięksi wydawcy telewizyjni w USA, podczas kiedy reklamują bez zahamowań środki na potencję dla kobiet, odmówiły reklamowania ZESTRY zasłaniając się “moralnością”. Fakt jest taki, że ZESTRA zrobiła bardzo dużo zamieszania – kobiety słusznie oburzyły się na podwójne standardy rządzące “męskim światem mediów” i postanowiły zaufać ZESTRZE mimo wszystko!

Zobacz film na temat ZESTRY:

ZESTRĘ pokazywała w swoim programie Barbara Walters z Woopie Goldberg, Fran Dresher, Tyra Banks. Kris Jenner jest twarzą ZESTRY i mówi otwarcie: “Zasługujemy na satysfakcję i orgazm bez wysiłku!”.