Masturbacja na zdrowie
Masturbacja na zdrowie

Chociaż przez setki lat wmawiano ludziom, że samozadowolenie wpędzi ich w otchłań piekieł, nowoczesna nauka dość jednoznacznie stwierdza, że masturbacja jest zdrowym i pożądanym objawem. Podczas kiedy uprawianie seksu z partnerem lub partnerką, o ile nie mieszkamy razem może następować z różną częstotliwością, natomiast zdrowa masturbacja zapewnia nam względnie regularny dostęp do podstawowego regulatora napięcia seksualnego. Zresztą, zacznijmy od początku.

Masturbacja pozwala regulować libido.

Nasze napięcie seksualne jest większe lub mniejsze w zależności od naszego stanu psychicznego czy fizjologicznego, otoczenia, w którym się znajdujemy lub od rzeczy, którymi jesteśmy zajęci. Masturbacja jest na wyciągnięcie ręki i daje szansę uwolnic napięcia. Jednocześnie regularna masturbacja podnosi libido.

Masturbacja zwiększa ochotę na seks.

Z jednej strony rozluźnia, z drugiej zachęca ciało do utrzymywania aktywności seksualnej. Podnosząc libido masturbacja zwiększa naszą ochotę na seks, więc jeśli czujemy się nie w formie, spróbujmy się pobudzić!

Masturbacja uczy reakcji własnego ciała.

Masturbując się możemy skupić się na doświadczeniu płynącym z ciała, nie myśląc o nikim innym – to najzdrowsza forma egoizmu, jaką możesz sobie wyobrazić. Pieść się i sprawdzaj, jak reagujesz!

Masturbacja uczy nas orgazmu.

Jeśli dowiadujemy się czym jest orgazm, to właśnie z masturbacji przede wszystkim. Dlatego nie bójmy się eksperymentów i zabaw z własnym ciałem, nigdy nie dowiesz się czy Twój orgazm nie może być intensywniejszy jeśli nie spróbujesz.

Masturbacja to kompas do wspólnego seksu.

Dzięki masturbacji możesz partnerowi powiedzieć jak lubisz być pieszczona/pieszczony. To najlepszy sposób, żeby nauczyć się, co robić, żeby było przyjemnie.

Masturbacja może łagodzić stany depresyjne.

Podnosząc poziom oksytocyny orgazm (również ten z masturbacji) podnosi poziom szczęścia. Reguluje poziom dopaminy i serotoniny, które odpowiedzialne są za stan naszego nastroju. Dlatego kochajmy się, również ze sobą, żeby przetrwać jesienne chandry.

Masturbacja jest zdrową formą treningu układu sercowego.

Dzięki fizjologii orgazmu masturbacja w pozytywny sposób wpływa na układ sercowy. Poprawia ukrwienie, znacząco wpływa na dotlenienie organizmu. Serce “ćwiczy” w sposób możliwie najnaturalniejszy i nieinwazyjny.

Masturbacja zmniejsza objawy przeziębienia!

Ponieważ podniecenie i orgazm zmniejszają opuchnięcie błon śluzowych nosa i poszerza drogi oddechowe, dzięki masturbacji możesz zmniejszyć objawy przeziębienia, jeśli dopadnie Cię w zimniejszym okresie.

Masturbacja może pomóc w zmniejszaniu napięcia przedmiesiączkowego.

Rozluźnienie po orgaźmie pozwala zrelaksować się spiętym mięśniom podbrzusza. Więc jeśli cierpisz na bóle miesiączkowe, masturbuj się i uprawiaj seks!

Masturbacja zmniejsza ryzyko prostaty u mężczyzn oraz ryzyko występowania zrostów oraz guzów w macicy.

Jeśli chcesz być długo zdrowy, dbaj o swoje narządy rodne, regularnie się kochając lub masturbując.
Ukrwienie narządów płciowych dodatkowo gwarantuje ich młody i zdrowy wygląd oraz lepsze doznania przez długi czas.

Masturbacja jest najbezpeczniejszą formą seksualną.

Zamiast wchodzić w relacje niebezpieczne i ryzykowne, jeśli nie masz stałego partnera, kochaj się ze sobą, a pozostaniesz zdrowy i szczęśliwszy.

Masturbacja obniża ciśnienie krwi.

Choć podczas seksu ciśnienie krwi się podnosi, orgazm powoduje obniżenie się ciśnienia na dłuższy czas. Dlatego dbaj o swoje zrowie i relaksuj się ze sobą co najmniej kilka razy w tygodniu.

Masturbacja pozwala rozwijać zdrowy erotyczny egoizm.

Kobiety masturbując się uczą się dbać o swoje potrzeby, więdzą jak o nie zadbać i łatwiej im domagać się odpowiedniego traktowania w łóżku od swoich partnerów. Dzięki temu są bardziej szczęśliwe, a ich partnerzy usatysfakcjonowani z udanego seksu!

Chociaż nadmierna częstotliwość czy ilość jakiejkolwiek czynności nie może być zdrowa, regularna masturbacja jest dowodem zdrowia i okazją do dbania o nie. Daje więcej korzyści niż moglibyśmy się spodziewać, dlatego masturbujcie się na zdrowie!

MAGAZYN TULIPAN
Nowości
CBEmily001 - czarne stringi 'XXL'
CBEmily001 - czarne stringi 'XXL'

90,00 zł

szt.
CBEmily001 - czarne stringi 'XL'
CBEmily001 - czarne stringi 'XL'

90,00 zł

szt.
CBEmily001 - czarne stringi 'S'
CBEmily001 - czarne stringi 'S'

90,00 zł

szt.
CBEmily001 - czarne stringi 'M'
CBEmily001 - czarne stringi 'M'

90,00 zł

szt.
CBEmily001 - czarne stringi 'L'
CBEmily001 - czarne stringi 'L'

90,00 zł

szt.
Pinwheel 5-Wheels - Black  
Pinwheel 5-Wheels - Black  

102,00 zł

szt.
Pinwheel 1-Wheel - Black
Pinwheel 1-Wheel - Black

36,00 zł

szt.
Pinwheel 1-Wheel
Pinwheel 1-Wheel

36,00 zł

szt.
Collins Vaginal Speculum
Collins Vaginal Speculum

138,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl