Kobieca ejakulacja - naprawdę mokry orgazm!
Kobieca ejakulacja - naprawdę mokry orgazm!

Nadal wiele osób uważa, że tzw. squirting to losowy fenomen lub nic innego jak mit. Jednak kobieca ejakulacja jest nie tylko prawdziwa, ale absolutnie osiągalna, jeśli podejmiesz klika kolejnych, konkretnych kroków. Dowiedz się, co Ci proponujemy w odkrywaniu Twojego pierwszego razu z kobiecym wytryskiem.

Wytrysk kobiecy to inaczej kobieca ejakulacja – zjawisko wobec którego narosło sporo nieporozumień. Wytrysk nie jest nawet odpowiednim słowem, ponieważ zamiast strzelać jak z węża ogrodowego, ejakulat wylewa się z cewki moczowej podczas kobiecej ejakulacji. Pośród niezliczonych mitów jest też ten, że ten ciepły rzadki płyn to właściwe mocz. Chociaż nie zawsze jest to nieprawda, z tym mitem też się rozprawimy za chwilę…

Ważne, by zapamiętać, że kobiecy wytrysk nie jest ani niezdrowy, ani obrzydliwy w żadnym razie! Tak naprawdę osoby, które go doświadczają mówią, że przeżywają podniecenie seksualne i rozkosz całym swoim ciałem, więc zdecydowanie bardziej intensywnie.

Kluczem do tego, by doprowadzić do ejakulacji jest dostarczenie punktowego nacisku na strefę G. Może być to dane przez wsunięcie dwóch palców (np. środkowy i serdeczny) do pochwy w lekko zagiętej pozycji do góry, do pochwy. Odnajdziesz strefę G około 5 cm wgłąb pochwy na przedniej jej ścianie (od strony brzucha). W tym właśnie obszarze mniej więcej znajduje się kobieca prostata, zwana czasem gruczołami Skenego. Gruczoły te są bezpośednio wyprowadzone do cewki moczowej.

W czasie intensywnego podniecenia, szczególnie podczas jednoczesnej stymulacji łechtaczki pochwy, gruczoły Skenego wypełniają się płynem ejakulacyjnym, którego skład jest identyczny do płynu, w którym u mężczyzn zanurzone są plemniki.

Najlepsze zabawki do ejakulacji kobiecej i masażu punktu G to gadżety masujące przednią ścianę pochwy, wygięte lub/i żebrowane!

Ten płyn jest zazwyczaj odpowiedzialny za nawilżenie pochwy podczas penetracji. Jednak jeśli nałożyć miejscowy nacisk na spodnią część łechtaczki (Twoją strefę G), uniemożliwia to płynowi przedostanie się do pochwy, wytwarza się szczególna blokada.

Nabudowane ciśnienie wyprowadza płyn przez cewkę moczową na zewnątrz i jeśli poddasz się temu uczuciu, zamiast powstrzymać (w tym czasie możesz odczuwać, że masz ochotę na sikanie, nawet jeśli pęcherz będzie pusty), możesz doświadczyć supermokrego orgazmu z kobiecą ejakulacją.

Ponieważ płyn ejakuluje przez cewkę moczonwą i wspomagany jest odruchem parcia, jeśli nie opróżnisz pęcherza, może się zdarzyć, że w płynie znajdzie się śladowa ilość moczu. U połowy kobiet ejakulujących pojawia się on w składzie wytrysku. Jest to zupełnie naturalne. Jednak przy pustym pęcherzu w ejakulacie jest tylko płyn charakterystyczny dla wytrysku.

Przygotuj bezpieczne i spokojne otoczenie, ze sprzyjającą relaksowi atmosferą, tylko dla Ciebie. Opróżnij pęcherz. Jeśli zamierzasz ćwiczyć z drugą osobą, zapewnijcie sobie zmysłową grę wstępną. Masuj dociskiem strefę G przy pomocy palców wygiętych odpowiednio lub odpowiednio wygiętej zabawki erotycznej! Czujesz potrzebę oddania moczu? TO TEN MOMENT – PODDAJ SIĘ MU!

 
MAGAZYN TULIPAN
Nowości
CBEmily001 - czarne stringi 'XXL'
CBEmily001 - czarne stringi 'XXL'

90,00 zł

szt.
CBEmily001 - czarne stringi 'XL'
CBEmily001 - czarne stringi 'XL'

90,00 zł

szt.
CBEmily001 - czarne stringi 'S'
CBEmily001 - czarne stringi 'S'

90,00 zł

szt.
CBEmily001 - czarne stringi 'M'
CBEmily001 - czarne stringi 'M'

90,00 zł

szt.
CBEmily001 - czarne stringi 'L'
CBEmily001 - czarne stringi 'L'

90,00 zł

szt.
Pinwheel 5-Wheels - Black  
Pinwheel 5-Wheels - Black  

102,00 zł

szt.
Pinwheel 1-Wheel - Black
Pinwheel 1-Wheel - Black

36,00 zł

szt.
Pinwheel 1-Wheel
Pinwheel 1-Wheel

36,00 zł

szt.
Collins Vaginal Speculum
Collins Vaginal Speculum

138,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl