Gra Erotyczna poprawi Wasz seks
Gra Erotyczna poprawi Wasz seks

Gry erotyczne to stały element asortymentu w sklepach erotycznych. Wszyscy wiedzą, że są. Wiele osób je kupuje, na prezenty albo dla siebie. Ci, którzy decydują się włączyć je do partnerskiej gry erotycznej wiedzą, że gry mają ogrom zalet trudnych do przeoczenia.   Umożliwiają zamienić rutynowy seks w zabawę, otwierają na rozmowę o przyjemności, zapewniają kreatywne rozwiązania kiedy nam ich brak i wreszcie wybijają nas z naszych własnych ról czy ograniczeń - jeśli coś robimy, to dlatego, że tak nakazuje instrukcja. Odium skrępowania znika. Czujemy się niejako wolni od odpowiedzialności, a to przez nasze kulturowe obciążenia dodaje wielu osobom skrzydeł. Gry erotyczne to świetny pomysł na to, by seks nabrał rumieńców. 

Gier na rynku jest cała masa. Niestety zdarza się, że trafimy na byle jaki produkt, zrobiony tylko po to, by na nim zarobić. Widać to po wykonaniu, ale też braku pomysłu na to, co ma właściwie taka gra robić "dla graczy". Nieprzemyślany język, kiepska oprawa graficzna czy wreszcie takie sobie opakowanie powoduje, że mamy negatywne doświadczenia z posiadania gry. Jest rzadkością, kiedy w ręce wpadnie coś, co wyróżni się na tle pozostałych propozycji.

Postanowiliśmy pokazać Wam coś, co jest nowoczesne, uniwersalne, będzie pobudzać wyobraźnię ale też dawać podpowiedzi, które można następnie rozwijać po swojemu, eksplorując pragnienia, fantazje i potrzeby. To co istotne w tej grze, to dawanie partnerom możliwości do wracania do gry, bez uczucia, że "to już było". Chodzi o aktualizację marzeń, pragnień, które mogą się zmieniać z czasem trwania związku czy choćby wewnętrznego wzrostu, którego doświadcza każdy z nas.  

AMANTES znaczy "zakochani".

Można być zakochanym w partnerze, ale też w sobie, w relacji, w życiu. To zakochanie to skupienie na tym co dobre, budzące uśmiech, bezpieczne. Tylko wtedy nasza kreatywność, seksualna otwartość mogą rozkwitnąć. Karty do gry Amantes Original to gra dla kochanków którzy chcą do niej wracać i cieszyć się sobą.

W komplecie jest aż 120 kart. To powoduje, że możecie się grą cieszyć i ją eksplorować przez dłuższy czas. Połowę z nich stanowi talia przeznaczona do dialogu pomiędzy partnerami. Pytania w dużej mierze mają dawać szansę na aktualizację wiedzy o naszych pragnieniach czy zmieniających się fantazjach. Pytania odnoszą się zarówno do części zmysłowej i seksualnej partnerów jak i ich relacji intymnej. Udowodniono, że odpowiedzenie na 30 osobistych pytań drugiej osobie, przy utrzymywaniu kontaktu wzrokowego potrafi pobudzić do odczuwania większej sympatii do drugiej osoby. Chcemy, by rozmowa była przestrzenią do odkrywania się, poznawania się i zbliżania się emocjonalnego.

Drugi, mniejszy zestaw kart odnosi się do Waszej aktywności erotycznej w sposób bezpośredni. Są to propozycje pieszczot, które możecie dowolnie łączyć, zmieniać kolejność, wykorzystywać do wydłużania czasu spędzanego razem. Zestaw ten to 45 kart. Dzięki temu ilość kombinacji jaką można z nich zrobić i sensualnych scenariuszy między Wami jest naprawdę ogromna!

Co z tego, że wiemy co robić w łóżku albo czy możemy ze sobą porozmawiać, jeśli nie wiemy jak zacząć? Proponujemy Wam 15 roleplayów, scenek wprowadzających, które przeniosą Was do innej rzeczywistości. Zamienisz się w terapeutę, artystę czy klasycznego "fachowca". Sceny inicjują sytuacje, które odgrywacie dalej sami. Możecie dołączać do nich aktywności z talii 45 kart i kończyć swoją randkę w ekscytujący sposób.

Talia kart Amantes różni się od wszystkich dostępnych na rynku gier erotycznych, bo graficznie utrzymana jest we wszystkich kolorach tęczy. Te karty są kolorowe, przyciągają wzrok i zdecydowanie przełamują banalność postrzegania seksualności w jednej czarno-czerwonej gamie kolorystycznej. Każdy rewers ze 120 kart to odrębny obraz, którego abstrakcyjna forma pozwala na dowolne skojarzenia i otwarcie głowy na fantazje seksualne. Co o swojej pracy nad kartami mówi autorka, Anna Moderska?  "Jako ilustratorka i rysowniczka (obok bycia edukatorką seksualną) jestem przekonana, że zawsze kiedy patrzymy na obraz interpretując go, tak naprawdę sięgamy po własne emocje, skojarzenia, doświadczenia i przez pryzmat nich właśnie opowiadamy to, co widzimy w obrazie. Na tej zasadzie stworzono słynny psychologiczny test atramentowych plam Rorschacha. Postawienie na abstrakcje i kształty oraz pełna gama kolorystyczna pozwala na sięganie do najbardziej bezpośrednich potrzeb i fantazji o których czasem możemy nawet nie mieć pojęcia. Kiedy patrząc widzimy na obrazie jakąs sytuację czy fantazję to tak naprawdę wracamy do swoich pragnień, a może i seksualnych ograniczeń. Waro się temu przyjrzeć i zapytać siebie o to, co to dla mnie znaczy."

Karty z obrazami stanowią odrębne rozgrywki, jakie możemy podejmować, ale też możemy je włączać w seksualną aktywność pary oraz dialog o bliskości.  

Jeśli chodzi o sposoby gry, Amantes ma do zaproponowania 4 różne rozgrywki w zestawieniu. Nie musicie jednak czuć się ograniczani - możecie je wykorzystywać do codziennej komunikacji, flirtu, rozmowy o bliskości kiedy tylko przyjdzie Wam na to ochota.

 
MAGAZYN TULIPAN
Nowości
CBEmily001 - czarne stringi 'XXL'
CBEmily001 - czarne stringi 'XXL'

90,00 zł

szt.
CBEmily001 - czarne stringi 'XL'
CBEmily001 - czarne stringi 'XL'

90,00 zł

szt.
CBEmily001 - czarne stringi 'S'
CBEmily001 - czarne stringi 'S'

90,00 zł

szt.
CBEmily001 - czarne stringi 'M'
CBEmily001 - czarne stringi 'M'

90,00 zł

szt.
CBEmily001 - czarne stringi 'L'
CBEmily001 - czarne stringi 'L'

90,00 zł

szt.
Pinwheel 5-Wheels - Black  
Pinwheel 5-Wheels - Black  

102,00 zł

szt.
Pinwheel 1-Wheel - Black
Pinwheel 1-Wheel - Black

36,00 zł

szt.
Pinwheel 1-Wheel
Pinwheel 1-Wheel

36,00 zł

szt.
Collins Vaginal Speculum
Collins Vaginal Speculum

138,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl